Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

tak mi się dzisiaj przypomniało,

stoimy i czekamy na maxbimmera,a ich nie ma i nie tazunio dzwoni raz do kosy potem drugi,gadka szmatka z tymi którzy(m.in. 3 traktory e39 z DW po prawj na foto) już byli i tekst

(tazunio)zostało im jeszcze 15 km

( gościu)co oni tak długo jadą

(t)a bo kosa pewnie prowadzi a ma niezłą glebe

(g):?: :?:

po chwili

(t) nie ma ich i nie ma,ciekawe ile ich będzie :?: zapowiadało się 50 aut

(g) ponć z bimbrów ma sporo przyjechać

(t)no od nas

(g) :? :?:

(t) no od nas z maxbimmera

(g) :shock::o:roll::roll:

wszyscy trzej w prawie jednym momencie się odwrócili podeszli do swoich fur i założyli polary,jak to Forest kiedyś ujął .....pasywnych ;),jak bimbry zrobiły najad na Statoila to juz nie wychodzili z autek :mrgreen::mrgreen:

:lol: :lol: :lol: chyba sobie to wydrukuję :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelo, pół się zgadza z tym że Tazunio dzwonił do Kosy i z tą glebą, ale o tym że "bimbry" to my to ja akurat mówiłem. :D

Ale mina tych gości masakra, jak zobaczyli Was na autobanie to naprawdę uciekli do aut :lol:

Kuziem ale Ty chyba w bimbrowym polarze chodziłeś to co oni nie widzieli ?? .... ehh komedia normalnie , ze starej pasyjnej ekipy już praktycznie nikogo nie zostało przynajmniej nikt się nie pojawił w krzywej , ale pranie mózgów nowym zrobili konkretne jak widzę ..... nikt nas nie zna ale z automatu nas nie lubią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lubią? Po prostu wyrabiają swoją opinię, w końcu to "konkurencja" ;)

Jakby nie patrzeć gdyby nie bimbrownicy znaczy się my ... to bmwpasja pewnie by nie powstała :drunk:

.... się teraz konkurencje porobiły .... gdzie te czasy jak się leciało do Torunia , ludzie przyjeżdżali z całej polski i dziabnęło się flaszkę pogadało z osobami które znało się tylko przez forum i wszystko kręciło się wokół BMW a nie jakieś konkurencje ten jest od tego klubu to go lubię a tamten od tamtego i mimo że go nie znam to go nie lubię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelo, pół się zgadza z tym że Tazunio dzwonił do Kosy i z tą glebą, ale o tym że "bimbry" to my to ja akurat mówiłem. Ale mina tych gości masakra, jak zobaczyli Was na autobanie to naprawdę uciekli do aut

jak będziesz w moim wieku,przelejesz tyle płynów co ja;) to nie będziesz pamiętał co się działo tydzień temu nie mówiąc już o miesiącu :mrgreen::mrgreen:więc się nie unoś:P

ale zwracam honor

tak

TO TY POWIEDZIAŁEŚ,ŻE MY TO BIMBRY

<bmw_2><bmw_2>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć gdyby nie bimbrownicy znaczy się my ... to bmwpasja pewnie by nie powstała :drunk:

.... się teraz konkurencje porobiły .... gdzie te czasy jak się leciało do Torunia , ludzie przyjeżdżali z całej polski i dziabnęło się flaszkę pogadało z osobami które znało się tylko przez forum i wszystko kręciło się wokół BMW a nie jakieś konkurencje ten jest od tego klubu to go lubię a tamten od tamtego i mimo że go nie znam to go nie lubię :lol:

Spoko jeszcze przyjda czasy, na ustawki w lesie :P Tak z ciekawosci zapytam dlaczego Pasja by niepowstala bez "bimbrowcow" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci zapytam dlaczego Pasja by niepowstala bez "bimbrowcow" ?

wiekszość, a głównie "założyciele" byli zarejestrowani na maxbimmerze, niektórzy byli nawet klubowiczami, ale nie spodobała im się chyba atmosfera tu panująca, za mało młodego ducha w nas było :D

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu założyciele pasji mieli inne podejście do prowadzenia klubu BMW, strasznie chcieli zarejestrować klub jako stowarzyszenie- zrobili to z pasją, czy to wyszło im na dobre?

Raczej nie palili kapcia na skrzyżowaniu, nie było typowych blachar (w większości mieli normalne, fajne dziewczyny.... ). Teraz nie wiem, kto tam urzęduje w klubie i jakie panują tam zasady- zwyczajnie mnie to nie obchodzi ;).

My robimy swoje, oni swoje i już ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało młodego ducha w nas było

Za mało młodego ducha? Wszak wszyscy tu młodzi jesteśmy;)

Jak dla mnie "Maxbimmer" to super klub - wcześniej nie miałem wyobrażenia, że może być tak niezwykła atmosfera, każdy przyjazny, a jak trzeba to i pomocny. I co jeszcze jest dla mnie ważne to właśnie ów fakt, że nie ma palenia gumy na każdym skrzyżowaniu - a przecież są tu klubowicze którzy mają niesamowicie szybkie furki ( czyt. rakiety:) ) a druga sprawa to taka, że każdy podczas zlotów dba o bezpieczeństwo swoje i nie mniej innych.

Zatem krótkie podsumowanie - cieszę się, że mogłem wstąpić w Wasze szeregi, wyobraźcie sobie, iż Junior połknął bakcyla:) i zażyczył sobie na pierwszy swój samochód e30:) Dobrze, że jeszcze trochę czasu mamy do momentu kiedy będzie mógł zrobić prawko:)

Pozdro all:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napiszę krótko jak to było zanim powstaną jakieś teorie spiskowe :

Dawno dawno temu .... hehe .... to tak od początku .... atmosfera jak i zasady działania klubu były od początku takie same i w tej materii nic się nie pozmieniało do dnia dzisiejszego i się nie zmieni :)

W pewnym momencie zebrało się chyba 4 osoby na forum , które stwierdziły że nie podoba im się sposób zarządzania jak i zasady które obowiązywały , dlatego postanowili założyć własne lepsze forum / klub a w efekcie końcowym stowarzyszenie .... u nas tego nigdy nie było ponieważ , wszystko co robimy jest w czynie społecznym , nie robimy żadnych składek , wszystkie koszulki / polary i inne gadżety wykonujemy po kosztach poświęcając do tego wolny czas a nawet czasem i w czasie pracy .... innymi słowy nie zarabiamy na forumowiczach .... tworzymy społeczność opartą na przyjaźni bez żadnych szyldów typu STOWARZYSZENIE / ORGANIZACJA ... zjawiamy się na spotach zlotach bo po prostu mamy ochotę spotkać się z ekipą często nawet jeśli trzeba przejechać 100 i więcej kilometrów itd itp ...

Co do Pasji to cóż to są tacy sami ludzie jak my którzy kochają swoje BMW ... niestety ktoś zadbał o to żeby nowe osoby które tam się pojawiają od razu traktowały "bimberów" jako wrogą konkurencję - o czym nawet może świadczyć ta rozmowa którą wkleił Pawelo i Kuziem ... dla mnie to jest swoista paranoja , żeby z automatu być nastawionym wrogo do kogoś kogo się na oczy nie widziało i nie zamieniło się żadnego słowa .... ale wolny kraj można sympatyzować z kim się chce :)

Więc Bimberowcy sobie działają .... a Pasja sobie .... :drunk:

Mam nadzieję , że objaśniłem to już konkretnie :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...