Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Kiedy można spodziewać się zmontowanego filmiku ?

Klip się robi ... a kiedy skończę ... któż to wie ... wstępne szacunki to jutro wieczorem ... jeśli nie wystąpią jakieś trudności :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakaś osoba mierzyła u mnie pozom db...

I przez przypadek zabrała mi płytę.

Było to ciemne BMW i miało radio Pioneera oraz subwoofer chyba Rockforda...

Nie byłoby nic złego, ale to płyta kolegi i to oryginalna która kosztuje 80 zł.

Proszę o kontakt ;)

tel: 691 265 492

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 mialy 380km, s4 w wersji mtm nawet 340, oryginal 265 więc z m3 powinna miec problemy. o ile mi wiadomo ta s4 jest podkręcona do ponad 500KM (chyba ze ta z filmu to nie to samo o czym ja mowie). ogolnie to i tak słabo idzie przez zawieszenie... buja sie jak polonez z v6 :P

Edytowane przez Szpadyzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile co miało to ja wiem.

Ten egzemplarz seryjnie miał 265, a obecnie ma 320 PS i 530Nm

Ale i tak mnie dziwi, że spokojnie objeżdża M3 i M5 (tak twierdzi)

doskonale wiesz że auto to nie wszystko ważne jeszcze czy gość za kółkiem potrafi zmieniać biegi samo to że pisze na aucie M3 lub M5 to też jeszcze o niczym nie mówi bo jak silnik i sprzęgło już zmęczone to i z gorszym można przegrać ;)

\

mam kolegę który e-36 328 objeżdżał M3 ale ile tam zostało z M3 to trudno powiedzieć

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie mogłem być na zlocie. Dawno nie było okazji do spotkania, mam nadzieję że kolejny zlot nas nie ominie :party: :drunk:

doskonale wiesz że auto to nie wszystko ważne jeszcze czy gość za kółkiem potrafi zmieniać biegi

Dokładnie tak jak napisał Mariusz... co z tego że pod maską koni kupa jak kierowca d..a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości będę miał okazję go ustawić z jakimś M3 lub równie czymś mocnym

A tu jego słowa, jak powiedziałem, że ktoś lewy musiał tą beekmą jechać

-"lewy? to samo bylo z kazdym m3 e46 usmiech.gif a kierowcy bardzo dobrzy usmiech.gif"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości będę miał okazję go ustawić z jakimś M3 lub równie czymś mocnym

A tu jego słowa, jak powiedziałem, że ktoś lewy musiał tą beekmą jechać

-"lewy? to samo bylo z kazdym m3 e46 usmiech.gif a kierowcy bardzo dobrzy usmiech.gif"

Pozdrawiam

m3 vs rs4 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile co miało to ja wiem. Ten egzemplarz seryjnie miał 265, a obecnie ma 320 PS i 530Nm Ale i tak mnie dziwi, że spokojnie objeżdża M3 i M5 (tak twierdzi)

Nie wydaje mi się żeby miał tam tak mało koni... spójrzmy na liczby: Audi S4 masa własna 1540kg 320KM 530Nm (po modyfikacji) vs M3 e46 masa własna 1380kg 343KM 365Nm (fabryczna) vs M5 e39 masa własna 1800kg 400KM 500Nm (fabryczna). Może to audi nadrabia momentem obrotowym ale nie wydaje mi się aby aż tak jak się przechwala objeżdżał M3. Niższa masa + więcej koni może na starcie nie wygrać z S4 ale na pewno odrobi to po ruszeniu z miejsca. To samo z M5 tam jest znacznie więcej koni i moment jest zbliżony... niestety masa to 260kg różnicy.

Reasumując moim zdaniem albo tam ma znacznie więcej koni i momentu niż deklaruje albo kierowcy w M3 naprawdę byli leszczami. M5... nie umiem odpowiedzieć...

Z drugiej strony... trzeba zakuć w M3 biturbo i wtedy postawić ich na ćwiartke... taki wyścig pokazałby klase samochodu, a tak koleś szpanuje samochodem po modyfikacjach i startuje z fabrycznymi furkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...