Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wooow, jestem pod wrazeniem! swietny montaz :D mordulcu masz powazna konkurencje :D wielkie dzieki Źrebi :D

Extra , że jest klipek z innej perspektywy :D

Fajnie że chociaż przez chwilę załapałem się na film :drunk:

Ale chyba faktycznie zacznę robić 3 minutowe filmy i skoncentruję się bardziej na montażu , efektach i przejściach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać montażysta za***iście się spisał i szacuneczek dla niego :drunk:

Rush masz rację też jestem zdania że od każdego można się czegoś fajnego nauczyć , dlatego teraz będę bez krępacji kroił materiał bo trochę nie potrzebnie kombinowałem żeby wszystkich upchnąć i wyszło 15 minut , faktycznie lepiej krótkie a treściwe filmy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow, jestem pod wrazeniem! swietny montaz :D mordulcu masz powazna konkurencje :D wielkie dzieki Źrebi :D

Ja nie nazwal bym tego konkurencja..raczej tak jak zaznaczyl Mordulec" inną perspektywa" ale ciesze sie że wam sie spodobało. Pozdrawiam i do nastepnego razu

Edytowane przez Źrebi
literowki
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również bardzo udany filmik?

PS: bedzie na YT??

Niestety nie. Już dwukrotnie zdarzylo sie że mój przyjaciel odpowiedziaolny za ten material wrzucil to na ten serwer a potem ktos klasycznie skopiowal i przypial sobie jego zaslugi tak wiec niech pozostanie to pamiatka klubu wewnetrznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie - Mordulec wraz z ekipą - zrobili super robotę, Źrebi wraz z ekipą również zrobili super robotę. Niech każda ekipa trzyma się swego i robi swoje jak do tej pory , a my będziemy mieli dwa super MEGA filmiki z dwóch perspektyw. I to będzie SUPER, a my tu wszyscy mega zadowoleni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobry filmik, konkret montaz ;) ale tak jak pisal kolega wyzej, 2 filmiki są mega, moze klip Mordulca jest mniej dynamiczny ale za to kazdy moze siebie zobaczyc w konwoju, po skroceniu raczej ciezko by bylo wszystkich upchac. Wiec tak trzymać filmowcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce od Micnic'a widać ile nas było ..... masakra .... cały parking praktycznie zajęty :lol:

1002290a.jpg

1002290a.jpg

tak mi się dzisiaj przypomniało,

stoimy i czekamy na maxbimmera,a ich nie ma i nie tazunio dzwoni raz do kosy potem drugi,gadka szmatka z tymi którzy(m.in. 3 traktory e39 z DW po prawj na foto) już byli i tekst

(tazunio)zostało im jeszcze 15 km

( gościu)co oni tak długo jadą

(t)a bo kosa pewnie prowadzi a ma niezłą glebe

(g):?: :?:

po chwili

(t) nie ma ich i nie ma,ciekawe ile ich będzie :?: zapowiadało się 50 aut

(g) ponć z bimbrów ma sporo przyjechać

(t)no od nas

(g) :? :?:

(t) no od nas z maxbimmera

(g) :shock::o:roll::roll:

wszyscy trzej w prawie jednym momencie się odwrócili podeszli do swoich fur i założyli polary,jak to Forest kiedyś ujął .....pasywnych ;),jak bimbry zrobiły najad na Statoila to juz nie wychodzili z autek :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...