Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no tak w kwesti wyjaśnienia.

Wklejasz fotki kostki z obu stron z widocznymi kolorami kabli tak?

To jak pytam czy na pinie 4 masz brązowy to dlaczego piszesz że go(brązowego) wogole nie ma??

Skoro jest i na fotkach widzę że na 4ce jest brązowy.

To nie są Twoje foty?czy jak?

Zostaje brak + na 17 pinie o czym była mowa wcześniej.

Jak zrobić by + pojawił się na 17 pinie napisałem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Cie naprowadzić na szybko na piny to

26-czarnoczerwonożółty

25-żółtoczerwony

I w tym samym rzędzie

19-białoczerwony

18-białoniebieski

Następny rząd od tej strony

13-wolny

12-brązowofioletowy

11-białoczarny

10-czarnozielony

I w tym samym rzędzie

5-niebieskoczerwonożółty

4-brązowy

Itd.

Teraz juz prawidłowo policzysz piny.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

udalo mi sie dzis podlaczyc bc. na poczatek wyskoczylo pppp ale po sekundzie wdzialalo prawidlow. teraz tylko manetke zamontowac poskladac ramke i wszystko. probowalem funkcj blokady ale nie dziala. czy jest mozliwosc zeby to funkcjonowalo? jest do obslugi opis dzialania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja CODE?

Kluczyk w pozycję 1(ACC)->naciśnij CODE->klawiszami 1000,100,10,1 ustaw swój kod->zatwierdź SR->Kluczyk na poz 0.

Kluczyk w pozycję 2->pyta o kod,wpisujesz i zatwierdzasz SR->ODPALAMY.

M50tki na DME BOSCH 3.1 I 3.3.1 przy błędnym kodzie kręcą rozrusznikiem i zapisują błąd w sterowniku jako moduł DWA(antywłamaniowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jestem nowy ale chcialem sie podpiac pod temat :)

Mam BMW E34 525i w zeszlym tygodniu podpialem bc4 wczesniej mialem tylko zegarek i temperature.

Dzis chcialem podpiac manetke ale nie dalem rady, poniewaz okazalo sie po 1 ze jedna kostka jest na 3 piny a stara byla na 2 ... wzialem wiec kostke na 2 piny z poprzedniej manetki i przerobilem ta nawo ale nie wiem gdzie podlaczyc ten 3 kabel bodajze czerwony z zoltym paskiem.

Kolejna sprawa jest taka, iz z tej nowej manetki wychodzi jeszcze jakas biala kwadratowa kostka z ktora nie mam pojecia co zrobic bardzo was prosze o pomoc w tej sprawie jesli ktos wie jak :) z gory dzieki :D

A co do kolegi GALONE to mialem to samo w moim BC myslalem ze zeputy ale jednak dziala idz do auta z latarka podlacz BC wyjmij jedna zarowke od podswietlania licznika i zaswiec w dziore po zarowce latarka jesli bedziesz widzial napisy to kup sobie 2 zarowki to najprostszy sposob moim zdaniem i dziala bo sam go wymyslilem :D i nie zapomnij o przekreceniu kluczyka w 1 lub 2 pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...