Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

hmm... problem nietrywialny, w grę będzie wchodziła jakaś błahostka (np brak jakiegoś korka, gumy, nadkola...) albo niestety blacharz bedzie musial coś połatać :( - dopóki się nie zdejmie gąbek ciężko cokolwiek ustalić - a do tego chyba każdy mechanior się nada ;). Kiedyś suszyłem gąbki prawie 2 tyg, a w aucie było ze 4 litry wody po tym jak je zdjąłem :/ okazalo się że nadkole pękło i brakowało niewielkiego korka (wypadl przez korozję...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy nie przecieka woda przez drzwi , nastepnie po progu i pod wycieraczke , jesli tak to musisz rozebrac drzwi i poprawnie nakleic maty ktore tam sa , masz przyciemniane szyby? to moze byc powod , ktos podczas przyciemniania zle nakleil maty i woda zamiast wydostawac sie na zewnatrz wchodzi do srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rush masz szyber? Skoro tak spróbuj udrożnić jego kanaliki do odprowadzania wody

nie mam szybra wlasnie...

A może po prostu wsiadałweś często ze śniegiem na bamboszach , przejechałeś kawałek śnieg się roztopił i woda dostała się pod dywanik , a że zapytam , pod pasażerem też to masz?

pod kierowca i kazdym pasazerem, to na pewno nie to, mam porzadne dywaniki gumowe z ktorych nic nie ucieka i wywalam z nich nadmiar sniegu...

sprawdz czy nie przecieka woda przez drzwi , nastepnie po progu i pod wycieraczke , jesli tak to musisz rozebrac drzwi i poprawnie nakleic maty ktore tam sa , masz przyciemniane szyby? to moze byc powod , ktos podczas przyciemniania zle nakleil maty i woda zamiast wydostawac sie na zewnatrz wchodzi do srodka.

mam przyciemniane, Twoja podpowiedz wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna, wlasnie zauwazylem, ze przez moje drzwi za bardzo slysze podczas jazdy to co sie dzieje na zewnatrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wysuszyc? zima ciezka sprawa , najlepiej jakbycs gdzies w garazu dostal sie do korkow w podlodze zeby przez nie spuscic wode , reszte wycieraj szmatkami i co sie da to susz , mozesz tez podjechac gdzies na myjke samochodowa tam maja dosc mocne odkurzacze ktore wciagaja wode , zawsze cos sie zbierze. Jak rozbierzesz boczki drzwi to zamknij sie w aucie a druga osoba niech polewa drzwi woda , wowczas zauwazysz co jest powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hehe dobre Forest :)

Faktycznie problem trafił do mnie :) - na razie go rozwiązałem tzn wjechalem autem do garazu podziemnego i wysuszylem podloge kolo kazdego siedzenia. Od tamtej pory (około półtorej tygodnia) problem nie występuje. Jeśli wróci to odwiędzę braciaka z młotkiem ;) a tak na poważnie chyba pomyślę o rozebraniu drzwi i polewaniu ich wodą.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sprzedał auto :lol: I to braciakowi :P:p:p

jakoś trzeba sobie radzić :D jakbyś miał jakąś usterkę daj cynk :D

Faktycznie problem trafił do mnie :) - na razie go rozwiązałem tzn wjechalem autem do garazu podziemnego i wysuszylem podloge kolo kazdego siedzenia. Od tamtej pory (około półtorej tygodnia) problem nie występuje. Jeśli wróci to odwiędzę braciaka z młotkiem ;) a tak na poważnie chyba pomyślę o rozebraniu drzwi i polewaniu ich wodą.

probem wroci wczesniej czy pozniej, bo mowilem Ci ze mialem tak we wrzesniu ale po wysuszeniu bylo wszystko ok.... no i wyszlo znowu na koniec stycznia, wiec cos tam trzeba poprawic na pewno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 przypadki w e46 że dywany były mokre :shock: szyba przednia niedokładnie wklejona:evil: spływalo po podszybiu i wszsyko do środka , innym razem korek w podłodze był nieszczelny i podmakało od spodu i raz w sedanie w tylnich drzwiach między małą szybka a duża była szczelina i woda zaciekała po tapicerce od środka. Często jest tak że jak ktos boczek ściąga i z powrotem dokładnie nie przyklei foli ochronnej to takie cyrki się dzieją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...