Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Powinien jeszcze przy cycku siedzieć 4,5 tygodnia. Ale butle doi jak stary wyjdzie na psy.

piesek powinien być zabrany nie szybciej niż 7-8 tyg od matki ale teraz ty jesteś jego ,,matką''

jak ja bym chciał aby mój był taki młody swojego zabrałem jak miał 7 tyg wiozłem go na jednej ręce do domu a teraz 60 kg :)

poza tym bokserki to są wieczne dzieci cały czas się mogą bawić

życzę ci nie się chowa zdrowo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
a to mój pupil wabi się Gienia

Heh. Moja Gienka tez jest w okolo 12l ;) ale powiem, ze odwaznie do niej podchodzisz albo masz jakas wyjatkowo lagodna. Moja to wredna menda i nie przeposci zadnej okazji do zaatakowania. Nawet nie proboje jej wyciagac z terrarium.

tak btw. 3 dni temu padla mi p.Irminia, ktora dostalem od Edki na walentynki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem irminie ale mi padłą z niewiadomych przyczyn :(

ale z szybszych pająków mam Stromatopelma calceatum do którego już mam większy dystans choć jest jszcze mała ( l7 )

ale miałem w swojej terrarystycznej karierze już np. p.rufilate albo p.cambridgei które są też dość szybkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.cambridgei

mialem cambri od L3 do L8 moze do L9

399312_528529920504609_1950967109_n.jpg

Wsumie to byl moj pierwszy pajak i podejzewam, ze skrocil mi zycie o jakies 3 lata podczas zmiany terrarium ;) Wtedy jeszcze niewiedzialem jak szybkie sa ptaszniki :D

Teraz chce kupic skorpiona a do terra po Irmini byc moze a.versicolor albo a.blue vellvet. Mazy sie p.mettalica albo regalis ale one juz troche kosztuja no i jadusy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie nie zaznałem jeszcze ukąszenia ale mam " W razie W" wapno jest w szufladzie

a co do regalisa to rufilata jest dość podobna, bo to w sumie ta sama rodzina .

ale jeżeli chodzi o te kolory :lol: godzinami można patrzeć się w szklane pudełko.

więc sądzę że cena nie jest wygórowana (jeżeli mówimy o młodszych osobnikach)

a co do jadusów to czekam aż stromatopelma urośnie i pokaże rogi :)

i jeszcze jeżeli chodzi o versicolor to kolega ma i bardzo sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...