Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

super psinkabmw_1

Zmarł pewien facet. Razem z nim zmarł jego pies.

I oto dusza człowieka, z psem u boku, stoją przed wrotami z napisem ''Raj. Psom wstęp wzbroniony''.

Nie przeszedł człowiek przez te drzwi, poszedł dalej, w nicość. Idzie, po jakimś czasie widzi drugie wrota. Nic nie jest na nich napisane, tylko obok siedzi jakiś starzec. Człowiek podchodzi do niego i zagaja:

- Przepraszam szanownego...

- Święty Piotr jestem.

- A co jest za tymi wrotami?

- Raj.

- A z psem można?

- Oczywiście.

- A tam wcześniej to co to było?

- Piekło. Do Raju dochodzą tylko ci, którzy nie porzucają przyjaciół.

Bardzo dobre kilka slow :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnki są kapitalne,jeśli ktoś nie miał jeszcze tego zwierzaczka polecam serdecznie. Są miłe i tak wdzięczne:):). Gruchają jak gołąbki- gdy są szczęśliwe a jak się oswoją z czlowiekiem to liżą w dowód miłości hehe. Tak samo jak psy, po buzi, rękach :P

Gdy pojechaliśmy na zlot do Nysy na weekend, to Lusia z rozpaczy bardzo poraniła się :(. Łapkami wydarła sobie do krwi futerko z przedniej strony czaszki. Od noska aż po same oczy. Rany wygoiły się z 3 tyg temu, sierść odrosła już w sumie całkowicie. Ale jak po powrocie ja taką zobaczyłam-masakra...Lekarz powiedział że to z tęsknoty.Świnki nie znoszą zostawać same na dłużej,a z rozpaczy za tymi których kochają- potrafią się zabić, poprzez wydrapanie się po ciele- aż na śmierć.Lusia obecnie ma około 3,5 miesiaca. Właśnie siedzi u mnie w kieszeni szlafroka i grucha ile ma sił. Często rano gdy widzi ze się wstało i przechodzi koło jej klatki, drze koparę aby ją dostrzec i wziąść to tulenia :D :D :D

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
narazie więcej śpi niż coś robi,ale niedługo będzie jazda......... :twisted:

552033_10151137865114518_1232938165_n.jpg

10 kilo później.........

[ATTACH=CONFIG]22704[/ATTACH]

wpierd***ł mi nowo położoną instalację w przyczepce lolol

ps waszym też sie tak dziwnie świecą oczy?? :lol::lol:

[ATTACH=CONFIG]22705[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zwracam się z prośbą,o wsparcie akcji,którą organizuje BMW Klub Jelenia Góra,za zebranę pieniądze,będzie kupiona karma dla zwierząt,jak starczy,to może jakieś koce,osobiście znam chłopaka,co to organizuje,ręcze,że będzie to przeprowadzone sumiennie,chętnych proszę o wpłaty na numer konta podany na plakacie,datki wpłacamy do 30.11.2012 ,proszę o dopisek "pomoc dla schroniska-może być nick-Maxbimmer.pl"

z góry dziękuje,i zapytanie do Adminów-można to uznać za akcje specjalną?-jeśli tak-to proszę o przeniesienie tam tematu,napisałem tutaj,bo temat jak najbardziej o zwierzaczkach

f1e995ab92436b90gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...