Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No i ja się pochwale swoim chomikiem, jakoś nie widziałem tego tematu wcześniej :(

[ATTACH=CONFIG]19614[/ATTACH]

Tu ma 14 misiecy

[ATTACH=CONFIG]19615[/ATTACH]

Tu chyba tak samo

[ATTACH=CONFIG]19616[/ATTACH]

2 lata temu

[ATTACH=CONFIG]19617[/ATTACH]

A tu dziś

To była sesja mojego chomiczka. Wiek 6 lat waga 65kg. Gryzie obcych. Kocha dzieci syna nauczył chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rok temu tez miałem gada w domu ale oddałem bo urosła jak wściekła.
a propos gadów a dokładniej boa. Moi zanjomi w Kielcach mieli w domu takiego gagatka. Jak dobrze pamiętam mówili do niego "Jaś". Jaś był bardzo przyjaznym uwielbiającym ciepło 1,5 metrowym pieszczochem który krzywdy nigdy nikomu (oprócz swojemu jedzeniu) nie zrobił. Tyle tytułem wstępu.

Pewnego razy zdażyło się tak że cała rodzinka zdecydowała się jechać na wspólne wakacje i miało ich nie być przez 2 tygodnie. Z wężem nie ma problemu on i tak raz na miesiąc jada. Więc nakarmili Jasia i sobie pojechali. Po dwóch tygodniach udanych wakacji przyjechali do domu i zastali otwarte zamki w drzwiach (same drzwi były zamknięte). Po otwarciu zobaczyli włamywacza z Jasiem owiniętym koło jego nóg. Włamywacz był odwodniony, nie powiem jak załatwił potrzeby fizjologiczne dodam że nie zdjął przy tym spodni, wygłodzony, na widok właścicieli mieszkania ucieszył się jak na widok ukochanej. Okazało się ze facet włamał się do mieszkania i w trakcie rabunku Jasiek chciał się przytulić do człowieka no i się przytulił :) Miał szczęście że włamał się na 3 dni przed powrotem znajomych bo inaczej to by zszedł tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

One tak maja najpierw śpią później zje ci pól pokoju, a jak mu się znudzi to będzie biegać za samochodami doganiać je przynosić w pysku i zakopywać w ogródku :D

śliczny owczarek lub owczarka :D

Edytowane przez SoulRea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak nasze Szelmisko gdy była mała.

Jak bedzie trzymana w domu to spodziewaj się masy siersci - wszedzie gdzie sie da.

Szybko sie owczarki uczą - Forest sam tresował szelmę i łapała w 5 minut o co mu chodzi :) wiec płacic za szkolenia było bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki psiak młody to nauczysz... i oduczysz :D go czego tylko chcesz. Owczarki są cholernie inteligentne i szybko łapią nowe komendy itd. Problem pojawi się, jak będzie zmieniał zęby z mleczaków na stałe i nie dasz mu nic do gryzienia. Mój pies zeżarł mi pół stołu w kuchni, nowiutkie skórzane buty tacie i paczkę fajek mamie lolol Ale to każdy tak ma.

Życzę powodzenia w tresurze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny psiak! Owczarek najmadrzejszy pies, w szczegolnisci teraz to widze kiedy sa dwa psy: Moj owczarek Borys, i rodzicow mastif angielski Kevin, ktorego tepota siega ksiezyca - mily i wogole, ale glupi jak sto kilo gwozdzi. Od 5 lat staram sie oduczyc zeby nie walil nam pod drzwiami, a co rano nasrane rowno :bag:

Moj borys kiedy byl maly:

Borys_25months.jpg

i kilka lat pozniej: Pinky and the brain :P

plakat6.jpg

Gratuluje malego psiaka. Naprawde, owczarek jest w stanie okazac ci wdziecznosc do konca zycia ;)

Tak BTW, mam namiary na kolesia ktory ma naprawde dobra karme dla psow. FITMIN, jesli bedziesz chcial to dawaj na PW, dam ci kontakt.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super psinkabmw_1

Zmarł pewien facet. Razem z nim zmarł jego pies.

I oto dusza człowieka, z psem u boku, stoją przed wrotami z napisem ''Raj. Psom wstęp wzbroniony''.

Nie przeszedł człowiek przez te drzwi, poszedł dalej, w nicość. Idzie, po jakimś czasie widzi drugie wrota. Nic nie jest na nich napisane, tylko obok siedzi jakiś starzec. Człowiek podchodzi do niego i zagaja:

- Przepraszam szanownego...

- Święty Piotr jestem.

- A co jest za tymi wrotami?

- Raj.

- A z psem można?

- Oczywiście.

- A tam wcześniej to co to było?

- Piekło. Do Raju dochodzą tylko ci, którzy nie porzucają przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...