Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat też sobie upodobał pająki. Pierwszego jak przyniósł nie chcąc straszyć mamuśki to schował w najcieplejszym miejscu w domu (WC) w pojemniku po kliszy. Mamuśka robiła porządki i pojemnik wywaliła do śmieci. Wtedy się wszystko wydało. Od tego czasu nie było już żadnych tajemnic ze zwierzakami. Przez nasz dom przewinęło się: 3 psy, 3 koty, fretka, 2 legwany, waran, 3 kameleony, 3 węże, ok. 120 pająków, stado myszy, szczurów, chomik, jaskółka i z milion świerszczy. :)

Teraz brat się wyprowadził więc pająki, weże i waran poszły z nim i w domu zostały: kot (ukochana kotka mamuśki), 2 szczury (uratowane od pająków), legwan (był tylko na przechowanie i tak już został z nami), kameleon (i świerszcze dla niego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechu jak niezaczepiasz i niepchasz sie gdzie nietrzeba to nic ci niebedzie :) ale trzeba miec swiadomosc, ze zwierze ma 1,5cm trowe zeby z jadem ukaszenia sie zadko zdarzaja i sa teoretycznie niegrozne dla zdrowego tzn nie uczulonego czlowieka.

Karmienie Edkowego 8noga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagui zrób kiedyś zdjecia zwierzaków i powrzucaj Z miłą chęcia bym zobaczyła tego kameleonka i legwana

Kameleon:

kameleonz.jpg

kameleon1.jpg

kameleon2h.jpg

Kameleon jak tylko zobaczy otwarte terrarium to chce wyjść. Lubi być na rękach :)

Legwan (kiedyś była para, ale niestety...):

legwan.jpg

legwan1.jpg

legwany.jpg

Legwan jest strasznym pieszczochem - pierwsze zdjęcie pokazuje jak wygląda jak się go troche podrapie. Potem trzeba go pieścić przez długi czas, jak przestaniesz to tylko otworzy jedno oko i zerka z prośbą o jeszcze :) Na ostatnim zdjęciu - para: on z przodu, ona z tyłu. Pan legwan był pierwszy i od zawsze taki pieszczoch. Pani legwan przybyła później. Początkowo strasznie bojaźliwa, ale z czasem się zadomowiła.

A tu brat Jacek i jego narzeczona (też Młoda:) ) i ich zwierzaki:

wazwv.jpg

waz1.jpg

pajakb.jpg

pajak1.jpg

pajak2x.jpg

pajakmysz.th.jpg

Od razu przyznam się bez bicia, że ja nie przepadam za pająkami i wężami. Pająka miałem raz na rękach (tego co Jacek ma na twarzy) i zupełnie mi to wystarczy do końca życia. Węża nie odważyłem się nawet pogłaskać (choć wszyscy mówią, że milusi w dotyku).

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie bawią pająki i węże, ale kameleona czy legwana odważyłem się dotknąć :)

Za to moim ukochanym zwierzakiem był Pancik - mój ukochany piesek:

pancik.jpg

Niestety na stare lata wyszły mu dolegliwości: reumatyzm, padaczka i niestety 2 lata temu odszedł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem takiego pieska a wsumie suczke. 14 lat zyla i miala raka :(

Brata to podziwiam za trzymanie takiego dziada na twarzy. Dzisiaj zobaczylem zeby Edki pajaka to az pobladlem a jest o polowe mniejszy. Legwan kozacki :) Wszystkie zwierzeta terriariowe maja cos w sobie. Moze neimozna sie do nich przytulic anie rzucic patyka ale jak juz sie ma to 1 to sie zastanawia czlowiek co by tu jeszcze pohodowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

swietne fotki :D ten czarny pieknie wyglad agroznie :D skojarzylo mi sie kozina bydle :D nie wiem jaka to rasa ale za furtke wchodzi sie tylko raz :D

moj ostatnio tak strasznie chcial sie polozyc w progu ze..... ze sie nie zmiescil :D ale musialo mu byc wygodnie bo chyba z godzine tak lezal :D

201111032046.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...