Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siedzialem sobie w Buni i sie grzalem, nagle auto zgaslo i od tej pory zaczely sie klopoty. Kiedy probowalem ja ponownie zapalic juz ciezko palila i nie chciala sie przezucic na gaz ( sekwencja BRC ) a poza tym na benzynie chodzila jakby jej ubylo ze 100KM. Po zajechaniu do zaufanego mechanika od Gazu przywrocil mi jazde na gazie i ustawil wszystko na nowo, ale problem palenia i slabego auta nie znikl. Po wizycie u elektryka stwierdzil komputer blad nr 53 i ogrzewanie sondy lambda na cylindrach 1-3. Dzis wymienilem sonde auto jedzie troche lepiej ale nadal jest slabe chociaz juz dzisiaj rozpedzilem go do 160km/h ale nadal ciezko pali.

Co jeszcze mam szukac?

Czy moze przytkal mi sie wydech jak sugeruja niektorzy a jesli tak to jak to sprawdzic?

Z gory dziekuje za wszelka pomoc, bo 30 kwietnia mam swoj slub i mialem nim jechac do slubu a teraz jestem w kropce:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie sondy pojechale spowrotem do elektryka. Tym razem pokazal mi blad czujnika walu. Dzisiaj wymienilem ( troche mialem z tym zabawy bo wtyczka jest na tyle daleko pod kolektorem ze mi reki brakowalo :) ) i auto pali jeszcze lepiej niz na poczatku i jedzie rownie dobrze. Teraz wizyta u elektryka i gazownika zeby wszystko ustawili i smigamy dalej. Teraz mi juz zaden mercedes nie podskoczy tak jak to bylo wczoraj.happy_bmw

Dzieki Mordulec za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za szybko sie ucieszylem. Auto co prawda pali dobrze ale nadal szarpie jak jade i nie ma mocy. Zaczyna ciagnac dopiero przy okolo 4 - 5 tys. Jak jest zimny jedzie dobrze. problem zaczyna sie po osiagnieciu okolo 30 stopni. Juz nie wiem co mam szukac a slub coraz blizej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Mordulec
hmmm,to muszą być zastrzeżone dane,skoro nie wolno dzielić się nimi ze wszystkimi forumowiczami

.... obawiam się że nie pamiętam o co chodziło z tym PW , jak odgrzebię w skrzynce i będzie się tam znajdowało domniemane rozwiązanie problemu poruszonego w tym temacie to wkleję tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...