Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie wyglada,cos innego.Czyli dobrze rozumiem ze sa dwie opcje : Przelacznik w poz 0 i moge miec dzienne bez kierunkow a przelacznik w poz 1 i moge miec dzienne z kierunkami ?

Musze pomyslec,jeszcze mam ''chwile'' jakby co.A w ogole to mysle ze gdyby tfu tfu kiedys mnie tu zatrzymali ''policjanty'' to odrazu bylaby gadka ze mam zwarcie w lampach bo swieca sie kierunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie wyglada,cos innego.Czyli dobrze rozumiem ze sa dwie opcje : Przelacznik w poz 0 i moge miec dzienne bez kierunkow a przelacznik w poz 1 i moge miec dzienne z kierunkami ?

Tomski, pozycja 1 - świecą postojowe nie dzienne - na foto może tak to wyszło.

Dodam jeszcze, że gdy świecą dzienne to z tyłu nic nie świeci, w środku również się nic nie świeci prócz wyświetlacza ze wskazaniem przebiegu. W światłach dziennych taki jest zamysł by oszczędzać pobór energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomski, pozycja 1 - świecą postojowe nie dzienne - na foto może tak to wyszło.

Dodam jeszcze, że gdy świecą dzienne to z tyłu nic nie świeci, w środku również się nic nie świeci prócz wyświetlacza ze wskazaniem przebiegu. W światłach dziennych taki jest zamysł by oszczędzać pobór energii

Aaaa no widzisz,sie zmylilem ta fotografia:)

Jak mowilem musze pomyslec,bo tutaj nie wymagaja jazdy z wl. swiatlami.Ale coraz wiecej spotykam sie z tym ze nowe roczniki czy to BMW czy VW i Audi maja takie cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprostowanie - Tomski, mój błąd, wcześniej nie zwróciłem na to uwagi...

w poz.1 świecą postojowe i światła dzienne.

Wczoraj z Jarem trochę oglądaliśmy nasze furki i tak się jakoś zgadaliśmy i zobaczyłem... Zatem Tomski będzie tak jak sobie wymarzyłeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...