Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam witam

dzisiaj przeglądając śmieci na alledrogo, natknąłem się przypadkiem na moduł świateł do jazdy dziennej (nie, nie szukałem światełek LED :P).

W skrócie - podpinasz moduł do długich albo halogenów (o ile nie są zbyt nisko) i po odpaleniu auta, żarówy dostają 50% powera i udają dzienne z fabryki :)

zastanawiam się tylko czy nie psuje elektroniki i np nie wyświetla błędów...:?

bo chętnie poudawał bym dzienne i oszczędził żarniki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aukcji tego kolesia http://allegro.pl/swiatla-dzienne-bmw-e46-e39-e38-e53-e60-61-x5-drl-i1576651485.html wynika, że wygląda to tak jak w E46, a więc świecą światła długie z mniejszą mocą, ale czytałem na necie i piszą że w poliftowych ponoc da się to zrobic na ringach, ale instrukcji narazie nie znalazłem :( Jak coś będzie to dam cynka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

panowie,większość z nas ma pewnie ustawione dzienne w ten sposób,że po ich aktywacji,jest tak:przełącznik świateł włączony cały czas,świecą normalne światła,krótkie,po wyłączeniu zapłonu,wszystkie światła gasną(normalnie zostają postojowe/ringi),tak,że jedynym plusem jest to,że możemy zostawić przełącznik świateł na ON,i nie pojedziemy bez świateł.ale to też jest do zrobienia NCSem,trzeba pozmieniać ustawienia w module LSZ,lub LCM.z ringami to raczej wątpie,ale długie na 50% plus kierunki (jak wersja US)to na pewno tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge prosic o photo z dymionymi kierunkami na wlaczonych swiatlach,jak to wyglada ? Mam na mysli wersje US

Zatem na życzenie Tomskiego kilka fotek jak światełka wyglądają wraz z kierunkami dymionymi:

światła dzienne - przełącznik świateł w pozycji 0 po przekręceniu kluczyka w stacyjce

p5160004w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

światła pozycyjne - przełącznik świateł w pozycji 1...

p5160005.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i światła mijania - przełącznik świateł w pozycji 2...

kurcze, najważniejszego zdjęcia nie chce mi wrzucić, nie wiem co się stało, jeszcze popróbuję a jak sie nie uda to jutro wrzucę.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...