Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

kolejna sprawa to skrzypienie w tylnym zawieszeniu... dzwiek wydobywa się ze sprężyny(?), co najczęściej skrzypi w e46?

znajomy mial to samo, samo przeszło po kilku dniach. z kolei bardzo często slysze jak przejezdzająca e36,e46 czy e39 skrzypi... mial ktos podobny przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału idzie dostać jak ja tego nienawidze

Takie usterki są najgorsze. Wiesz że coś jest nie nie tak, chcesz to naprawić ale nie wiesz co....

A co do smarowania to polecam olej maszynowy. Nie reaguje z gumą, wręcz ja konserwuje a na dodatek ma całkiem niezłe właściwości penetrujące.

To moje ulubione smarowidło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie usterki są najgorsze. Wiesz że coś jest nie nie tak, chcesz to naprawić ale nie wiesz co....

A co do smarowania to polecam olej maszynowy. Nie reaguje z gumą, wręcz ja konserwuje a na dodatek ma całkiem niezłe właściwości penetrujące.

To moje ulubione smarowidło ;)

I to jest wlasnie najgorsze.. dopieszczasz swoj woz na okętę, wymieniasz wszystko na czas i wedlug specyfikacji a nie zamiennikami za pół ceny (nie oszczędzasz na swoim wozie) a efekt końcowy jest taki, że po umyciu i nawoskowaniu w sobote masz ochote sie przejechac swoim bummerem i skrzypi cos na kazdej koleinie...ehh dostane przez to choroby psychicznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawa wyglada tak. Wlasnie dzis wrocilem od mechanika. Przesmarował, wykonał odpowiednie zastrzyki z oleju, popsikał preparatami tu i tam itp. ...i ...efekt jest taki, że troszke mniej ale jednak dalej niestety trzeszczy jak drezyna.. jedyne co mozna zrobic to rozebrac całe zawieszenie i krok po kroku sprawdzac :/ (przynajmniej takie dostalem zalecenie od mojego fachmana)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...