Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

[ATTACH=CONFIG]20982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20983[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20984[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20985[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20988[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20989[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20990[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20991[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te 3 zdjęcia z kroplami. Tylko kolego, albo Ci ręka drgnęła, albo ostrość się zgubiła, a szkoda :( Jeśli masz te zdjęcia w RAWie, to możesz pokombinować, ale to już i tak nie będzie to :(

Ale jak na taki obiektyw, to i tak jest dobrze bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Szykuję się do zakupu aparatu bo mój Nikon Coolpix 5700 ma za sobą już 10 lat i choć służył wiernie to kondycja coraz słabsza...

Raczej zostałbym wierny Nikonowi, możecie coś ciekawego polecić?

Nie szukam sprzętu za 7 tysiaków, prosty w obsłudze, robiący naprawdę dobre zdjęcia, taki w sam raz na zloty, imprezy, itd.

Cena powiedzmy max do 2500 zł.

Aparaty lustrzanki cyfrowe - sklep MediaMarkt.pl - Nikon[1185]=1185

Doradzi ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu mam Nikona D5100, jestem zadowolony, funkcji ma tak akurat na użytkownika mojego typu, jedyne co mnie męczyło to obiektyw, ale tylko i wyłącznie z powodu tego, że coraz bardziej pasjonuje się lotnictwem i fotografowanie samolotów w locie z normalnym obiektywem sprawiało problemy, więc dokupiłem trochę większy. Ale do normalnych fot, na wakacjach, fotek fury itp. polecam. Powiem Ci dodatkowo, że z tym budżetem zmieścisz się w zakupie z akcesoriami typu torba, filtr uv itp. Jakbyś potrzebował tej aukcji na allegro z całym zestawem to rzucę okiem czy jeszcze jest.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, odgrzewam troszkę temat ale w kompletnie innym celu. Nie chcę się chwalić bo nie ma czym. Ale chciałbym niektórych z Was "wykorzystać" (o ile się dacie :D)

https://drive.google.com/folderview?id=0B100sMrXSgBdTE1qcUktNFBOZ28&usp=sharing

To link do czterech zdjęć Simsona :) mój przyszły "szwagier" ma motorower którym chce walczyć o tytuł "Simsona roku". Zrobił zdjęcia, przydałoby się je nieco "podrasować" oczywiście w miarę możliwości. Gdyby komuś z Was chciało się trochę powalczyć z tymi zdjęciami i udałoby się coś wskórać - byłoby pięknie.

Oczywiście "za darmo umarło" więc w jego imieniu postawię jakiś trunek.

Gra jest warta świeczki. Ponoć zwycięzca dostaje talon na części :)

P.S.

Raczej nie ma opcji zrobienia nowych zdjęć gdyż właściciel ma złamany palec i łapę w gipsie ;) dlatego musimy zmierzyć się z tym co jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...