Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, odgrzewam troszkę temat ale w kompletnie innym celu. Nie chcę się chwalić bo nie ma czym. Ale chciałbym niektórych z Was "wykorzystać" (o ile się dacie :D)

https://drive.google.com/folderview?id=0B100sMrXSgBdTE1qcUktNFBOZ28&usp=sharing

To link do czterech zdjęć Simsona :) mój przyszły "szwagier" ma motorower którym chce walczyć o tytuł "Simsona roku". Zrobił zdjęcia, przydałoby się je nieco "podrasować" oczywiście w miarę możliwości. Gdyby komuś z Was chciało się trochę powalczyć z tymi zdjęciami i udałoby się coś wskórać - byłoby pięknie.

Oczywiście "za darmo umarło" więc w jego imieniu postawię jakiś trunek.

Gra jest warta świeczki. Ponoć zwycięzca dostaje talon na części :)

P.S.

Raczej nie ma opcji zrobienia nowych zdjęć gdyż właściciel ma złamany palec i łapę w gipsie ;) dlatego musimy zmierzyć się z tym co jest dostępne.

Powiem szczerze, że simsonem roku to on chyba nie zostanie cokolwiek by się ze zdjęciami nie zrobiło ;) Ale nawet jeśli to z tych fotek się zbytnio nic nie wskóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że simsonem roku to on chyba nie zostanie cokolwiek by się ze zdjęciami nie zrobiło Ale nawet jeśli to z tych fotek się zbytnio nic nie wskóra.

To zależy ile będzie zgłoszeń :) Simson roku to nie Simson Polski ;) ma tam parę ciekawych gadżetów i pomysłów. Zobaczymy jak będzie. Zdjęcia faktycznie nie dają zbyt dużego pola manewru, udało mi się samemu troszkę popracować w Photoshopie i pobawić się kolorem, nasyceniem itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja od jakoś maja zeszłego roku uczę się robić zdjęcia.

posiadam lustrzankę sony A300 kitowym obiektywem 18-70

tu są moje fotki https://plus.google.com/u/0/117221938787260035545/photos?partnerid=gplp0

jestem otwarty na opinie ,wytknięcie błędów i oczywiście porady.

(ja osobiście widzę poprawę między wpisem z kwietnia ,kiedy dopiero kupiłem aparat a ostatnim )

Edytowane przez mechatronik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci jedną poradę, po Wrocku krąży wyjątkowe auto i bez niego te zdjęcia są w zasadzie bez wartości. E46 w sedanie na blachach SBI :lol::lol::lol:

Tak poważnie świetne zdjęcia, szczególnie podoba mi się to pierwsze... okładka albumu czy co? jest rewela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnio był mega zachód słońca obok mojej wioski. Niestety nie miałem lustra a podjechać do domu bym nie zdążył i musiałem zrobić telefonem. M3 kolega wziął od ojca na przejażdżkę po mieście :) Jedynie drzewko z prawej mi nie pasuje :P

[ATTACH=CONFIG]30853[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja upodobałem sobie ostatnio chmury przy zachodzącym słońcu. Jedno zdjęcie jest z mojego mieszkania i jedno z plaży w Łebie.

[ATTACH=CONFIG]31200[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]31201[/ATTACH]

Oba zdjęcia zrobione są już wysłużonym Canonem 350d ze szkłem 50mm/1.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba zdjęcia zrobione są już wysłużonym Canonem 350d ze szkłem 50mm/1.8.

obiektyw super, ale do takich ujęć by się przydała jakaś mniejsza ogniskowa, żeby szerszy obszar objąć to i zdjęcie będzie znacznie ciekawsze

te wykonałem bez większego przykładania się w rewalu w maju tego roku.

[ATTACH=CONFIG]31268[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31272[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31269[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31270[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31271[/ATTACH]

obiektyw sigma 24-70mm f 2.8/3,5

mam jeszcze szerokokątny obiektyw vivitara ale akurat nie miałem go przy sobie

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...