Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak BTW, Mordulec, rpzejrzalem te inne foty. Tam jest opcja zeby taka ramke wcisnac? Chodzi o te czarna ramke ktora masz na wiekszosc zdjec..
Ta ramkę można zrobic np Photoscape , wiele programów ma taką opcję , ale do tych ostatnich fotek to mi ramki nie pasowały dlatego dałem czyste zdjęcia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza to parlament- jaka katedra - druga wyglada na jakie muzeum broni...tylko jak oni tak wysoko po nia siegali ?

No właśnie głowy za to nie dam w tej chwili (rano to sprawdzę) - ale to była chyba Katedra w Leeds

A to drugie to rzeczywiście Royal Armouries Museum - chyba najbardziej za***iaszcze muzeum w jakim byłem , no chyba że jeszcze MOSI Museum of Science & Industry :)

EDIT :

Ok wszystko już jasne , oczywiscie porąbało mi się z deka .... jak najbardziej katedra tyle że nie w Leeds tylko w Yorku , troche za duzo zwiedzilismy wtedy i trochę się pogubiłem w tych 1,5tyś zdjęciach które gdzie było zrobione :D

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam co to za autko , ale daje radę :D

A tu jeszcze kilka fotek z wycieczki po Yorku :

Katedra w piekielnym wydaniu :D

th_HDR-KATEDRA-YORK-INSIDE.jpg

Centrum Wikingowe :lol: parę metrów od murów obronnych wokół Yorku

th_HDR-JORVIK-VIKING-CENTRE.jpg

I raz jeszcze ujęcie Katedry :)

th_HDR-KATEDRA-YORK-FRONT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
o prosze, sylwestrowo :) poza trzecia fotka jestem zaskoczony jakoscia...

Bez statywu cieżko zrobić wyraźną fotkę .... ale po pijanemu to różne rzeczy się udają :lol: :drunk:

A tu parę fotek przemodelowanych trochę z serii 7er-Wedding-Wagon

th_HDR-WESELE1.jpg

th_HDR-WESELE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak wygrzebalem...najladniejszy kolor mojego auta oraz zdjecie na szkockich wzgorzach.Chyba nie mam ladniejszego niz to.

Sprobowalem ten wasz HDR tricku miku i tak to wyglada.Jesli macie ochote to zezwalam na dzialanie.Bedzie moja tapeta :)

Krytyka i wskazowki widziane nie koniecznie mile :)img0734c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...