Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam komplet felg BBS RC 2tlg w dośc rzadko spotykanym rozmiarze 18". Przód - ET 20, opony Bridgestone Potenza RE 050A RSC 215/40 R18 85Y obie z 31 tygodnia 2007 roku, beżnik - 4 mm do punktów kontrolnych, tył - ET 22, opony Michelin Pilot Sport 225/40 ZR 18 92Y, lewa 4 tydzień 2009 roku, prawa 33 tydzień 2002 roku, obie 3 mm do punktów kontrolnych. Latam na nich od roku i wszystko byłoby OK gdyby nie fakt, że opony tylne obcierają o nadkola :bag: Maszynka do walcowania nadkoli odpada - byłem u dwóch kolesi którzy się tym zajmują i zapewniają, że nie da się ich poszerzyc bez popękania lakieru. W związku z tym szkoda mi ruszac budy. Może pomógłby w tym wypadku nagatyw i gwint ale ponieważ użytkuję auto na codzień raczej nie jest to dobre rozwiązanie. Cena jaka mnie interesuje to 3700 zł. Jest adekwatna do stanu felg, które nigdy nie były spawane, popękane, prostowane, itd. Chętnie rozważę zamianę na BBS CH. Więcej info pod numerem 796 534 597.

zdjcie0405.jpg

hhcleardsc0436.jpg

dscn3156k.jpg

15072010089.jpg

zdjcie0269.jpg

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten znowu swoje nie pij tego co pijesz, nie pal tego co palisz ale przede wszystkim nie sprzedawaj tych alusow probowales naciagac opony w stozek? moze pomoze- mnie takie rozwiazanie uratowalo juz dwa razy

popieram jak by to przy okazji wyglądało dopiero rakieta zobacz opony na tył 215/40 albo 205/40

można tez przemodelować budę trochę poszerzyć jak emke :)

a na bbs ch mi sie wydaje juz nie będzie to co tu bez rantu nie to samo nie ma czyszczenia co dwa dni :) hehe myślę drechu ze podejmiesz dobra decyzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, skoro musicie jednak podyskutować to dołączę. Ani 15" ani wypasione 16" nie wejdzie do e46 330d - za duże zaciski hamulcowe. BBS RC już mnie po prostu w****iają. Pierwsza sprawa to obcieranie nadkoli o oponę - ledwo widać jaki to producent :bag: - tak są obtarte (tył). Druga sprawa to czyste lenistwo - nie chce mi się co tydzień zapitalać do garażu by polerować ranty. Jeśli uda mi się ich pozbyć to na 99% wjadą BBS CH 19". Wtedy wreszcie będę mógł wrzucić na tył oponę 255 lub 265 a nie bujać na oponkach 225 :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...