Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim.....na spocie sporo osób pytało sie o drobne i grubsze prace lakiernicze....jak i o aerograf...

wiec mam propozycje....jak macie coś do polakierowania....wydaje sie wam ze lakiernik "leci w tzw ****a" i woła kosmiczną kwotę....śmiało można pisać do mnie o co kaman....ile woła fachowiec...a ja dla klubowiczów zrobie promocje:D nie ma co sie bać ze coś spapram....trzeba będzie...to poprawie<chociaż jeszcze sie to nie zdarzyło> i wszyscy będą happyhappy_bmw cała buda....czy drobny zderzaczek...róźnicy mi nie robi:P jakaś ******ła....czy chociażby felgi...śmiało pisać na pw....

niektórzy mnie już poznali...jestem bardzo kontaktowy...spokojnie moża sie ze mną dogadać.....zrozumiem każdą sytuacje

to samo tyczy sie aerografu....wszystko zalezy od Ciebie....potrzebujesz coś oryginalnego...smiało można pisac:) moge zrobić bazami...jak moje autko<taniej>...lub farbami dedykowanymi które pozwolą na zrobienie "dzieła sztuki"<cieniutkie linie...płynne cienie...bez odkurzu:bag:>, efekt dużo lepszy ale będzie troche drożej:)

podczas pracy można wpadać do mnie...sprawdzać mnie...podczas aero "podnosić" pomysły...sugestie...nie mam nic do ukrycia ani niczego sie nie wstydze....TWOJE auto...masz pełen wgląd do prac:)

każdy etap pracy moge udokumentować w postaci zdjęć...chociażby po to żeby nikt później nie zarzucił ze auto po dzwonie:)

oczywiście "propozycja"...dla robiących autko pod siebiebmw_beerbmw_beer

handlarzom...cwaniaczkom itp dziekuje z góry.....po prostu jestem tylko człowiekiem...i nielubie sie denerwoać:dance::dance::dance:

to tylko pomysł dla klubowiczów....wszelkie sugestie mile widzianeuklon_bmwuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że tym postem dałeś mi tylko kolejny pretekst, do najazdu? :D

Myślę, że w okolicach marca będę miał dla Ciebie robotę - wiem, że to odległa data, ale wpisz mnie do kalendarza, żeby potem nie było, że wolnych terminów nie masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willi to ja chyba też będę miał dla Ciebie kawałek roboty , tylko muszę kupić 3cią klapę do E32 :D

W każdym razie na tym pionowym elemencie (nad tablicą rejestracyjną) na całej długości jakby dało radę to też bym chciał mieć coś METALOWEGO wymalowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh śmiejemy sie....ale gorzej jak sie naprawde wkręce i czasu nie bedzie na nic:/:/.....mój był robiony zwykłymi bazami..a nie dedykowanymi farbami....a co jade do innego miasta to nr tel rozdaje.....ostatnio felgi na czarno po znajomości poleciały....i jak zwykle siedziałem po nocach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra na ostro biore sie za dwa kaski:twisted::twisted:.......jeden dach<poprzedni lakiernik tak s******lił ze dach popękał i baza w niektórych miejscach sie zapadła:2bacik: foty będą na bieżąco wstawiane z każdego etapu wiec będzie co oglądać:dance::dance: zaczyna sie zbieranie kasy na wakacje:gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzisiejszy zakup:)

maskal.jpg

cała kompletna:D czarnula:D dosłownie z 2 malutkie wgniotki:D:D

miało być taniej....ale maseczka w naprawde fajnym stanie i ori kolorku wiec warto było zapłacić troszeczke więcejhappy_bmw

na dniach będzie robiony aero<musze sie zdecydowac na motyw>....powoli i dokładnie....że tak napisze "na bogato"....

po czym puszcze ją zapewnie na allegro. Chyba ze ktoś z mojej małej mieściny szybciej ją zaklepie:)

czyli jednym słowem....zbieram na wakacje....bo troche mi jeszcze brakuje:dance::dance::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...