Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak na serio to wiadomo że lepiej jest mieć full wersje. Ale niestety kupując używany samochód ciężko znaleść taki samochód aby było tak jak sobie wymarzymy. Pewnie w tym miesiącu nic już nie znajdę. Może po powrocie z wakacji coś wpadnie na allegro.

Ale dzięki za zainteresowanie.

Krzys znajdziesz to jest kwestja czasu. Wiem to po sobie :D dlugo to trwalo i duzo nerwow straconych ta sprzedana ta totalny wrak .... ale suma sumarow udalo sie i to tylko turas :D

3 mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadać sobie pytanie, co można w miarę łatwo dołożyć i takie rzeczy uznać za niekonieczne. A pamiętajmy, że modzenie jest bardzo przyjemne i wtedy koszty rozkładają się w czasie. Moim zdaniem lepiej jakbyś się skoncentrował na stanie technicznym, a całą resztę można dołożyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z niemcowni ladna, oprocz tych tylnich szyb na korbke, ja tez sie moze czepiam, ale to nie wina kupujacego tylko firmy BMW, bo troche nie przystoi do lusksuowego auta dac cos na wzor mlynka do kawy :D sprobuj zrobic cos takiego, ze ustawisz sobie w Niemczech kilka miejsc w ktorych sa jakies ciekawe auta i zrob taka wycieczke - objazdowke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponowiłem poszukiwania wymarzonej buni dzisiaj zrobiłem oko 250 km w jedną stronę by obejrzeć kolejny przepiękny szpachlowóz. Miały być malowane obie pary prawych drzwi i tylne zakole ( zakole w jednym miejscu oko 1500 mikronów :bag:). Faktycznie były, lecz w gratisie była dorzucona szpachla na całym samochodzie. Przepraszam bez dachu i tylnego zderzaka ;-) Nie powiem z wyglądu była całkiem ok ( do paru poprawek) Dodatkowo były jeszcze do wymiany wszystkie klocki i tarcze. http://moto.allegro.pl/bmw-320-d-150-km-ksenon-m-pakiet-oferta-prywatna-i1786508461.html

Znalazłem jeszcze jedną trochę starszą.

Jak myślicie warto sobie nią głowę zawracać??

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-po-lifcie-m-pakiet-alcantara-i1775677237.html

Mam do niej niecałe 90km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto za ponad 3 dychy i taki szit :/

Ta 2 co Ci krzysio powiedziec wyglada kozacko Mpakiet miarzdzy. Masz 90 km 1.5g bedziesz na miejscu warto sprawdzic zeby sobie pozniej w twrz nie pluc :) Ma za***isty kolorek.

Przebieg nie bardzo w niego wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro jeszcze jedną tym razem coupe ale nie przekonuje mnie jej silnik 1.8 Ci. Niby 146 KM ale to 1.8:bag:. Druga sprawa to jest zaj*****ie daleko 350km. A nie chcę się naciąć na kolejny szpachlowóz i zrobić 700km na marne.

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-coupe-m-pakiet-04r-shadow-line-m3-i1771452038.html

Co do tego sedana to prawdopodobnie w poniedziałek zadzwonię i się zobaczy co gościu powie. Tylko wydaje mi się trochę drogo jak za 01r wszystko było by ok lecz pewnie jest jeszcze nie opłacona + papiery itp. To wyjdzie mnie ona ze 30tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w tym sedanie na pewno jeszcze do opłat dolicz ok 2 tys. No nie jest tania ale za Mpakiet surowo trzeba płacic. A co do kupejki to sie nie wypowiem nie jezdzilem 1.8.

Napisz PW do Kevina moze ma cos ciekawego w ofercie.

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jedną trochę starszą.

Jak myślicie warto sobie nią głowę zawracać??

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-po-l...775677237.html

Mam do niej niecałe 90km.

Pozdrawiam

kolorek faktycznie fajny, ale ciekawe czy żeczywiście taj jak na gałce ma tylko 5 biegów , brak xenonu i nie wiem gdzie te spryskiwacze reflektorów , może w pudełku w bagażniku lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ma 5 biegów bo jakoś pod koniec 2003r były montowane 6-cio biegowe. Spryskiwacze już wcześniej zauważyłem.:lol: Wrazie gdyby doszło do kupna argument do zejścia z ceny.Już jest za 28tyś na drugiej aukcji. Żeby była opłacona i nie bita. To jakby za 27tyś puścił to cena byłaby przyzwoita, ale po doliczeniu 2tyś za opłaty i papiery to trochę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tak szukasz w benzynie nie kupuj zadnych 1.6 1.8 2.0 2.2 ... ich moc jest za mała do tej budy i to nawet na gazie dużo pali czytam tam ze 2.0 "Spalanie auta na benzynie przy dynamicznej jezdzie 9l/100 a na gazie 11/100!!!"

ja przy dynamicznej jeździe 3.0 XI mam spalanie 13-14

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z dizelka320 zrobisz sobie wirusa na ok 30km więcej i spalanie masz niskie, a i osiągi jak 325i ja zrobiłem sobie w 320CD programik na 180Km i 400Nm spalanie spado ok 1l w miescie i ok 0,3 w trasie . tak więc ja polecam traktor , brak tylko dźwieku R6 , ale co tam :beta:

Edytowane przez BASTARS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ten 1.8 moc dobra chyba tyle miały

szukaj coś 2.0d 3.0d :)naprawdę polecam 3.0D jeździłem ostatnio Foresta autkiem i bardzo fajnie to jedzie moc dobra spalanie 6 ropy słownie sześć :) albo 2,5ialbo wieksze w gazie na pewno Cie nie zawiedzie choć i tak po jakimś czasie braknie koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to 318d z silnikiem o pojemnosci 2000ccm i to auto z 2002r będzie miało silnik na starej pompie wtryskowej i jest to ten sam silnik co w E46 98-2001r 136KM tyle ze tutaj ma 116KM, mimo tego jego kultura pracy jest lepsza, ma on moc 116KM ale wcale taki słaby nie jest bo to diesel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...