Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się was poradzić co sądzicie o tych bawareczkach??

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-m-pakiet-2003-r-i1715859339.html

martwi mnie w tej stan lakieru, wszystkie samochody się mienią na zdjęciach a ta wygląda na bardzo zaniedbaną pod względem lakierniczym. Jest to wina zdjęcia czy faktycznie lakier jest zmatowiony?? Pisałem o przesłanie mi zdjęcia środka, ale jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi. Może jest to kolejna osoba która się "zniechęciła" do sprzedaży po nadmienieniu że interesuje mnie samochód nie bity, co sprawdzę prof. miernikiem lakieru.

kolejna "piękność" ( już jedną ślicznotkę oglądałem) :mrgreen:

http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-e46-lift-320d-m-pakiet-i1724239170.html

tu poproszę o zdjęcia boków samochodu bo na tych zdjęciach mało co widać.

To już będzie chyba ten 150km silnik??

Z tego co sam zauważyłem napewno przebieg był kręcony :twisted:

Tak już z ciekawości jak myślicie M-Pack jest fabryczny w tej czy dokładany?

Bo z tego co się orientuje to chyba w fabrycznym są kubełkowe fotele a te na takie się nie zapowiadają...

Pozdrawiam i proszę o opinie

Krzysinio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pierwsza)

co do lakieru to zawsze mozna polerke mechaniczna zrobic lub pobawic sie w detailing, bo ta pierwsza nie wyglada zle

jest tam czarna nera wiec jakis forumowicz pewnie ja sprzedaje, trzeba by poszperac po forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej drugiej to:

W M-Pakiecie są po 1. kubełkowe fotele i po 2. Ciemna podsufitka ( a tu wydaje mi się że ma jasną )

PS- Czechu linka nie umiem poprawic, nie wiem czemu się nie otwiera ale chodzi mi o tą drugą.

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych foteli to sam się zastanawiam. Podsufitka pewnie jest jasna z racji na jasną tapicerkę. Ale po głębszym zastanowieniu to trochę daleko jechać, gdyż przez telefon wszystko fajnie pięknie. A na miejscu okazuje się szpachlowóz :bag:. A 350 km w jedną stronę to trochę dużo. Zastanawiam się czy nie lepiej odejść od kurczowego trzymania się czarnego koloru i zastanowić się nad http://otomoto.pl/bmw-320-orginalny-mpakiet-150km-xenon-C19781903.html Tylko trochę cena duża. Ale coś kosztem czegoś. Zawsze z ceny można trochę urwać.

A 180 km w jedną stronę to różnica. Wiadomo grafit nie robi takiego szału jak czarny Shadow-line ale źle nie wygląda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Ci kolego tak, pieprzyc kolor :D jak ja kupuje to mam kilka kolorow ktorych nie chce(zielona butelka, czerwony np.), a taki grafit jest coraz popularniejszy i mi osobiscie bardzo sie podoba :) ale konkretnie co do tej grafitowej, to na pierwszy rzut mojego oka - szczochrany srodek, drugi rzut oka na przebieg i troche mnie to hmm... zbilo z tropu ;) tzn kierownica wytarta strasznie (moja byla E46 miala 250tys jak ja kupowalem i nie byla tak wytarta), a galka i mieszek chyba byly wymieniane. Kiedys czesto latalem tamtedy to bym Ci podjechal obejrzec, ale teraz sie troche pozmienialo, sprobuj sie na jakims forum zalogowac z tamtych okolic (Lodz by byla blisko, ale nie wiem czy w Lodzi jakis klub jest czynnie dzialajacy).

A co do tej z poczatku, z drugiego linku, to ona wg mnie ma tylko zewnetrzny m pakiet. Bo w srodku nic z m pakietu tam za bardzo sie nie pojawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz większymi krokami zbliża się wyjazd po którąś z poprzedniczek ( 2 ostatnich), tylko jeszcze czekam na miernik lakieru bo jeszcze znajomy ojca ma dać znać czy wyjeżdża do niemiec po samochód, jak zostaje w Polsce to na dniach Betka powinna być oglądana. Dzisiaj widziałem e46 grafitowe. Prezentuje się zaje****ie tylko w realu była ciemniejsza niż ta ( nie dużo ale była, ewentualnie było to złudzenie). Sorry uklon_bmw że dupe zawracam ******łami ale mam pytanko ten grafit będzie podobny do tego zamieszczonego w tej galerii??

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=94261

Bo mam ciągutki do czarnej. Czarnuszki coś w sobie mają happy_bmw co mnie przyciąga.

Apropo w tej czarnej nie ma z MPacka chyba tylko foteli i podsufitki.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie

PS. Jest jakaś stronka gdzie można rozkodować VIN ( tylko tak szczegółowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka i fotele to nie jedyne elementy wnętrza m-pakietu - to również między innymi: kierownica, podstopnica, nakładki progowe, listwy ozdobne, gałka lewarka zmiany biegów i logo startowe w navi;)

Jeśli o czymś zapomniałem to na pewno ktoś dopisze:) jak sam zauważyłeś jest tego kilka sztuk, chyba że chcesz to wciągnąć w mody:)

I jeszcze zegary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka i fotele to nie jedyne elementy wnętrza m-pakietu - to również między innymi: kierownica, podstopnica, nakładki progowe, listwy ozdobne, gałka lewarka zmiany biegów i logo startowe w navi;)

Jeśli o czymś zapomniałem to na pewno ktoś dopisze:) jak sam zauważyłeś jest tego kilka sztuk, chyba że chcesz to wciągnąć w mody:)

I jeszcze zegary:)

Z tego co wypisałeś to nie widzę jedynie poza tym co ja wymieniłem to nakładek progowych bo drzwi są zamknięte ;)

Żeby nie było nie porozumień to mowa o tych dwóch:

http://otomoto.pl/bmw-320-orginalny-mpakiet-150km-xenon-C19781903.html

http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-e46-lift-320d-m-pakiet-i1724239170.html

Co do modów to kiedyś coś napewno się pomodzi. Na wszystko przyjdzie czas, gdyż nie mam jeszcze bazy do modów :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym :

trudno mi uwierzyć w taki przebieg, brak prądu z tyłu, jeśli navi to duża:) tak poza tym ładnie wygląda i listwy progowe m-pak:)

w drugiej:

fotele - taborety, skóra nie pasująca do wnętrza, coś pokombinowane?

i przebieg też coś niski... a może tak mają tylko ja kupiłem mocno ujeżdżaną...;)

Edytowane przez Sebo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przebieg to ja nie wierzę w obydwu. Ale nie wiem gdzie brak tego prądu :roll:. A ten m-pakiet to wydaje mi się że w tej drugiej to ktoś tak dokładał to co się najbardziej rzuca w oczy... W tej grafitowej te "kropeczki" to są ringi?? Bo w tej co wcześniej oglądałem to było to samo ale ringów nie widziałem... Co do navi to jeśli coś odłożę to postaram się zainwestować w DYNAVIN, bo nie opłaca się kupować używanego oryginalnego + całe oprzyrządowanie bo cena wyjdzie prawie jak za nowy dynavin. Ale to plany na przyszłość.

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tak te ogłoszenie i myślę. Co jest kurcze z tym prądem.

:?

:?

:?

Właśnie zajażyłem o co chodzi z tym prądem ale mnie uprzedziłeś i nie zdążyłem edytować posta. Jaki wstyd :bag::bag::bag:

Ale to nie ja będę z tyłu jeździć. Więc nie będę się tym zbytnio nie martwię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak to jest drobiazg, tylko właśnie te korby w oczy rażą... Wyszukaj jakąś normalną z bardziej realnym przebiegiem... Napisz do Kevina... Szczerze mówiąc takich ogłoszeń nie brałbym do końca poważnie, ale gdyby były blisko, pojechałbym zobaczyć...

I żaden wstyd - wszak uczymy się całe życie :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety temat odnośnie tych dwóch samochodów zakończony grafitowa została sprzedana. A ta druga prawdopodobnie jeszcze gorszy szpachlowóz od tego co oglądałem jako pierwszy bity przód i prawy bok. Dlatego cena czarnej była atrakcyjna. Może to jest znak od Boga że BMW nie jest mi pisane:sad: (taki żarcik :4:)

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady poddać się nie poddam. :lol:Trzeba być twardziochem, a nie mienczochem. Ale nerwy łapią. Znajomy ojca szukał rok swoje M3 e46, i znalazł.uklon_bmw Ale powiem że było warto czekać rok na to cacko. Pare razy widziałem. W niemczech jeszcze stoi jedna ładna http://www.tinyurl.pl?9GWUTE1E

ale jakoś nie widzi mi się jechać 1,100 KM, a okaże się lipa. Ale jeszcze pomyślimy i poczekamy. Jak coś pojawi się godnego to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś się czepił tego prądu lolol. Nie zdążyłem zedytować posta jak zajarzyłem o co chodzi i teraz będziesz mi wypominać. Chyba trzeba będzie wziąć pod uwagę samochody w Niemczech. Ale to w skrajnej desperacji

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-320-orginalny-mpakiet-150km-xenon-C19781903.html

Ta ogolnie dobrze wyglada. Przebiego na pewno krecony. I cena dosc wysoka :/ wiec za ca cene musiala by byc naprawde igla.

Zdjecia nigdy nie oddadza tego co jest w rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś się czepił tego prądu .

Czepiam/nie czepiam - w oczy razi:) Ciebie nie razi? lolol

Pamiętaj, im lepsze wyposażenie kupisz tym większą będziesz mieć radość nie tylko w użytkowaniu codziennym , ale także na spotach/zlotach.

Zatem cierpliwości i działaj/szukaj, wklejaj konkretne linki to też chętnie zobaczę co tam wynalazłeś:)

Ja w wolnej chwili również poszukam tak z ciekawości, jak coś fajnego wykopię to wkleję:)

Najlepiej wszystko w prądzie, pamiętaj :D lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-320-orginalny-mpakiet-150km-xenon-C19781903.html

Ta ogolnie dobrze wyglada. Przebiego na pewno krecony. I cena dosc wysoka :/ wiec za ca cene musiala by byc naprawde igla.

Zdjecia nigdy nie oddadza tego co jest w rzeczywistosci.

Grzechu właśnie dzisiaj miałem po nią jechać ale okazało się że sprzedana tylko gościu nie zdjął aukcji jeszcze.

Co do prądu

Może trochę razi ale nie będę skreślał samochodu z powodu braku prądu z tyłu. Wyjmę korbki wstawię atrapy sterowania szybami i powiem że mi się podnośniki zepsuły :D Tak na serio to wiadomo że lepiej jest mieć full wersje. Ale niestety kupując używany samochód ciężko znaleść taki samochód aby było tak jak sobie wymarzymy. Pewnie w tym miesiącu nic już nie znajdę. Może po powrocie z wakacji coś wpadnie na allegro.

Ale dzięki za zainteresowanie.

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...