Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to 318d z silnikiem o pojemnosci 2000ccm i to auto z 2002r będzie miało silnik na starej pompie wtryskowej i jest to ten sam silnik co w E46 98-2001r 136KM tyle ze tutaj ma 116KM, mimo tego jego kultura pracy jest lepsza, ma on moc 116KM ale wcale taki słaby nie jest bo to diesel...

można jeszcze dodać ,że ten M47 2001-2002 miał 116km/265Nm a M47N po sierpniu 2002-2005 miały 116km/280Nm :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się zastanawiam nad tym 1.8d rozmawiałem z gościem mówi że daje gwarancje na przebieg i że nie jest bity. Ale to handlarz to będzie przysięgał co by nie było.

Ale tak myślę jak bym go potem zwirusował?? Podobno o chipie ma 143KM to prawie jak 2.0d . Wynik po chipie

1) 1.8d 143KM/357Nm

wynik zapożyczony z filmiku który jest pod tym linkiem

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=8&t=95905

Co o tym myślicie http://otomoto.pl/bmw-320-czarny-m-pakiet-shadow-line-C20429100.html + zrobić program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to odpusc sobie wszystkie 1.8d skoro startowales od 2.0, bo bedziesz sobie plul w brode mniej wiecej z 2-3 miechy po kupnie auta, bo przez tyle czasu bedziesz sie jaral jak sie zbiera, jak sie prowadzi, nawet jak zrobisz program, bo powiesz po pewnym czasie ze trzeba bylo odczekac, kupic 2.0 i wtedy chipowac, to by dopiero latalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym mnie przekonałeś :D

No to jak narazie jestem bez aktualnych ofert. :sad:

Ta niedaleko mnie co miała być, rozmawiałem wczoraj z gościem autko stoi jeszcze w Holandii jak bym był zainteresowany to by je ściągnął ( zainteresowanie będzie równoznaczne z kupnem).

1.8 odpada z argumentów które podał czechu. Tych właśnie argumentów mi brakowało ( taki zimny prysznic, bo zbyt szybko się napalam. Wada wrodzona)

Jest jeszcze niedaleko mnie widać zadbana

http://allegro.pl/show_item.php?item=1792846086

tylko nie jestem przekonany co do koloru. A nie widzi mi się jechać 120km i stwierdzić że samochód jest OK ale ten kolor mi nie pasuje ( nigdy takiego odcieniu nie widziałem i jakoś mi się nie widzi ciemno zielona betka)

Jest jedna za******a, tylko za daleko 12000km lolol i też nie mam pewności że jest OK. Była by możliwość sprawdzenia jej ale trochę bliżej Berlina bo znajomy znajomego ojca :shock: będzie w berlinie ale 550km to trochę daleko. Aby gościu w jedną stronę leciał oglądać samochód, dla gościa którego na oczy nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, wszystko wyglada fajnie, auta sie nie kupuje dla koloru ale mi sie zielona butelka w ogole nie podoba ;) a tak poza tym to wyglada ciekawie :D

taki zimny prysznic, bo zbyt szybko się napalam

Jak ktos szuka auta to zawsze jest napalony, po prostu musi sie znalezc ktos to ostudzi emocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady Grzechu takie rzeczy tylko w erze :lol:

Mógłby mi ktoś rozszerzyć co znaczą te dwa pojęcia, gdyż sprawdziłem VIN Beatki i nie wiem co dokładnie to znaczy

P972A COMFORT PACKAGE Pakiet komfort

P981A COMFORT PLUS PACKAGE Top Komfortpaket

z góry dzięki. Jutro wypad oglądać kolejne ślicznotki.

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to temat do zamknięcia przedwczoraj kupiłem e46 m-pakiet w praktycznie pełnym shadow. Na dniach ewentualnie jeszcze dzisiaj ( zależy jak się wyrobie) założe temat żeby pokazać.

Dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z Rogoźna. Dzisiaj zostawiłem ją u mechanika na generalnym przeglądzie, zobaczymy co ją boli. ( oby nic)

Wrzucił bym ją dzisiaj ale nie zdążyłem jej jeszcze dokładnie wypucować, a brudnej nie umieszczę.

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...