Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

byłem szczęśliwym posiadaczem auta jak w temacie do zeszłego tygodnia gdy oberwałem tramwajem ;)

ogólnie oberwałem w słupek: uciekła podłużnica i macpherson wleciał do środka

pytanie:

na ile wycenić złomka do sprzedaży?

moja ocena nie będzie obiektywna bo autko było doinwestowane i zadbane. nie chcę oddać za półdarmo, ale też nie może stać i czekać do końca świata.

1. silnik sprawny, suchy. skrzynia, sprzęgło, wał, most sprawne.

2. całe chłodnice

3. sekwencyjna instalacja LPG, homologacja jeszcze chyba z 3 lata

4. klima, tempomat, czujniki cofania sprawne

5. dach rozsuwany (to się chyba california cośtam nazywało) do naprawy (otwiera się a nie zamyka automatycznie - trybik się ukręcił jakiś w mechanizmie)

6. lampy przód z ringami całe, brak migaczy

7. m-pakiet: zderzak przód(do poprawek), tył, kompletne listwy, nerki

8. 4 felgi BMW 16", opony 225 przód, 245 tył (ta felga co oberwała ma ryskę, ale nie wygląda na krzywą)

9. wszystkie czujniki sprawne (przepływka, krokowy, temp pow, 2x temp wody), nowa sonda lambda bosch

10. alternator regenerowany 2 mce temu

11. 3 sprawne czujniki ABS

12. szyby boczne i tylne oryginalne (97r), lusterka ok

13. nowe hamulce przód

14. nowe amorki przód (1 na pewno drugi(ten bity) nie widziałem jeszcze)

15. wnętrze w stanie 4+ (do prania), skóra poprzecierana w newralgicznych punktach

16. blacharka drugi bok + klapa nienaruszona

17. wszystkie plastiki z wnętrza ok

18. poglądowe zdjęcie:

bm.jpg

będę wdzięczny za jakieś realne komentarze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie półdarmo oddaja e36.....w bardzo dobrym stanie.....bo cieżko teraz niestety sprzedac używane autko za normalne pieniadze:/:/:/ a co dopiero pokiereszowane...........najlepiej wystaw na licytacje....daj jakas cene zaporowa minimalna np 5 tys....zaznacz w ogloszeniu ze rozpatrzysz najwyzsza oferte i zobaczysz za ile pojdzie.....wydaje mi sie ze za wiecej niż masz oddac na żyletki....chyba ze masz gdzie trzymac..... to rozbieraj i pchaj powoli na części<chyba najbardziej opłacalne rozwiązanie>:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarzy to my nie bedziemy dawać- bo to twój towar i twoja cena.

W sprzedaży są dwa pojęcia: sprzedać i brak kłopotu oraz sprzedawać czyli kondon który się ciągnie :)

Albo całe albo na czesci- alre to nie tra klka tygodni, kilka maneli by mnie interesowało z niej szczerze powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak niemasz gdzie go trzymac to wynajecie garazu to koszt 150-200zl na miesiac a mozesz na nim zarobic na czesciach nawet te 5000zl... :P

Powiem brutalnie, autko jest idealnie uderzone jesli chodzi o czesci bo jesli wnetrze cale, pod macha wszystko na miejscu to masz praktycznie 99% czesci jak w aucie nie bitym... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...