Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Wilkov ale dopiero teraz na spokojnie zerknalem na te e30 b28. Powiem ci szczerze, ze wyglada na zajechana. Nie wiem, albo kiepsko zrobione foty. Przednia maska zle spasowana (strona pasazera na rogu z lampa), wyzarty tylny zderzak, no i ten wlew lpg w zderzaku ktory mnie zawsze kuje w galy. Na tej samej fotce widac nad linia miedzy klapa i lampa tylna pekniety lakier (chyba ze to cos sie przykelilo, bo zdjecia sa malo wyrazne). W srodku wszystko roz******lone za przeproszeniem w drobny mak - obudowa pod pokretlem swiatel wisi jak jakis strup. Ogolnei samochod wyglada na niezlego zlepa. Fakt faktem, ze foty sa do bani i samochod jest tak czysty, ze mam wrazenie ze kolesia zmusila zona do sprzedazy i on ma specjalnie tak zasyfiony samochod zeby nikt go nie chcial nawet ogladac. Jezlei on faktycznie jest takim zlomem, to ciekawe jak swap byl robiony. Pamietaj ze to nie silnik ktory zostal wlozony przez fabryke. Moze to byc rownie dobrze jakies druciarstwo, ktore wyjdzie ci jak bedzie gnal na A4. Moze byc druciarstwo, ale nie musi. Tylko glosno mysle..

Wilkov, mysle ze dobrym pomyslem byloby zebys napisal na otwartym forum czego szukasz - czyli np e30 coupe (wiesz czemu sie upewniam ;) ), do jakiej kwoty i napewno cos pomozemy znalezc. Bez sensu pchac sie w jakiegos sztrucla ktory bedziesz musial ratowac i na ktory bedziesz musial przeklinac. Masz czym jezdzic wiec pospiechu nie ma..

I co, nie pomozemy koledze? :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie dokładnie w Łodzi jest to auto. Jutro, lub w piątek tam będę, tylko nie wiem czy będę miał czas na kręcenie się po mieście i oglądanie. Jakimś tam znawcą też nie jestem. Gdybym miał czas, to na wszelki wypadek możecie napisać co najlepiej sprawdzić, o co pytać, co posłuchać itp w przypadku swapowanego auta ;).

PS. Wilkov, ostatnio przeszła mi przez głowę brutalna myśl nad rzuceniem pod młotek mojej...:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie,bo ja naprawde,o ile zazwyczaj umiem rozpoznac sztrucla,to przy e30stkach tracę głowę jak nastolatek straciłby przed nagą Elle Macpershona albo Pamelą(kilka lat temu,bo teraz to chyba z nieco innego powodu...).

dzięki za konkret,bo ja naprawdę nie widzę nic złęgo w tych autach;/nie ogarniam.

woz-pewnie masz rację...próbuję zamieścić ogłoszenie na forum,że zamienię chętnie swojego touringa na e30stkę albo e36,ale nie chce przejsc;/no nic,wrzucę,że kupię,choćwolałbym zamienić...może być dopłata z obu stron(tylko jak będzie e30i to ja naprawdę będę potrzebował kogoś z chłodną głową,bo wezmę każą z r6 pod machą;/.

czapla-Twoja jest super(dzięki Tobie-szacun),ale ma jedną wadę...silnik.Chyba,żę swapa....a właśnie-czy skoro przy swapach.i czapli i z ogłoszenia mają/miały m40-czy ono nie ma innych łap niż wszystko co ma r z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 1 to moim zdaniem absolutnie niewarta tych pieniedzy, niewiem skad koles wzial ta cene. Bude kupiujesz za pare set zl, piec z 3k robocizna itd itp i wyjdzie ci podobnie ale wiesz co masz, a moze i taniej.

Ta 2 absolutnie nic na zdjeciach nie widac niema srodka ani przejzystych zdjec auta, opisu prawie tam nie ma.

Ogladales to auto ze jestes juz na etapie wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości, u mnie kula się kultowe M10 :P

Jeśli chodzi o tą za 5,5.. Wygląda ok, ale tak jak Nem pisze, po tych zdjęciach ciężko się czegokolwiek dopatrzeć, jedynie na pierwszym zdjęciu na rogu zderzaka coś tam widać. Niby nerka jest, gwint, bh też, wydech ok i równo wpasowany. Może reszta też ogarnięta i auto całkiem w porządku.

Edit: W przypadku swapa chyba właśnie łapy się zmienia, ale tutaj niech się wypowie ktoś bardziej wykwalifikowany :).

Edytowane przez czapla56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: W przypadku swapa chyba właśnie łapy się zmienia, ale tutaj niech się wypowie ktoś bardziej wykwalifikowany .

łapy z e36,miska i smok e34

niewiem skad koles wzial ta cene. Bude kupiujesz za pare set zl, piec z 3k robocizna itd itp i wyjdzie ci podobnie ale wiesz co masz, a moze i taniej.

dobra buda od 3,000

komplet na swap(taki prawdziwy komplet) 4,000

instalacja lpg(jeżeli jest wbita w D.R to odpadają koszta montażu) 2,000

to daje już 9,000 a gdzie dobre heble,fajne koło, jakiś kubełek :?:tak że nie ma tak hop siup,że dajesz 5,000 zł i masz e30 m50b28(nawet(m50b25)w zayebistym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/e30-320-ori-bbs-gwint-i1824189408.html

za 5,5 facet odda,albo zamiana na moją,tylko,ze bez doplaty;/

wlasnie dostalem smsa,ze moze jednak doplata bedzie:)

Furak wyglada ok, ale tak jak poprzednicy napisali - nic nie widac na fotach. Ani srodka, ani silnika. Nie myslisz ze skoro idziesz na calego i chcialbys e30 to najlepiej znalezc b25? Po cholere masz pojezdzic tym samochodem i po 2 miesiacach dojsc do wniosku, ze jest za wolny. Miedzy b20 a b25 jest naprawde ogromny przeskok. Tak dla przykladu, to taka sama roznica kiedy byles u mnie meidzy moja b40 a tamta b30 ;) Szukaj b25 Wilkov, nie kupuj byle czego byle by kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta z drugiego linka za 9k?Bo facet tez chcialby sie zamienic...

Tazunio-tak jak woz pisał...m50b28 albo nic:)choc szczerze,to sie troche boje,czy to za mocne nie będzie ;)

pawelo=uwazasz,ze lepiej samemu robic?wiadomo co się ma,ale koszty większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak troche z beczki e36...

http://moto.allegro.pl/ladne-bmw-192km-2-5-l-i1836235149.html

wiem,ze wklad bedzie musowo,ale myslicie,ze warto sie zainteresowac?

myślę że kat masakralny, slabe zdjecia robione tak zeby nic nie bylo widac, auto ma 3 rodzaje felg na sobie, poszpachlowane listwy i znaczki, widac ze ma ja ktos kto ja katuje albo w najlepszym wypadku nie ma kasy zeby zadbac o auto

ja jak szukalem swojej to takie ogloszenia odpadaly od razu, jechalem tylko do takich co wypadaly na zdjeciach super a i tak byly to szroty, wiec na takiego sztrucla bym sie nie napalal

ile Ty chcesz dac za to auto? bo moim zdaniem za piataka nie kupisz dobrej sztuki od 2.5 w gore, ja taka trafilem ale prosto od niemca, czyli grube sianko za rejestracje i jezeli pamietasz blachy tez bylo sporo do roboty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelo=uwazasz,ze lepiej samemu robic?wiadomo co się ma,ale koszty większe...

jeżeli masz możliwości to tak,i koszta wtedy nie będą jakieś wielkie w wypadku taniej zabawki na weekendy z m50b25

buda

http://otomoto.pl/bmw-316-zamiana-C20422047.html

+

silnik

http://allegro.pl/silnik-m50b25-bez-vanosa-kompletny-okazja-i1829558691.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIlkov, z tego co pamietam Koziola klient mial e30 z silnikiem m50b25 na pokladzie do sprzedania. Byla to coupejka granatowa, szyber, wygladala naprawde ok. Silnik zdrowy, koziol go tam montowal wiec raczej porzadnie zrobione. I co najpiekniejsze w tym wszystkim - przerobiona zawiecha na 5x120. Az slinka leci jak czlowiek mysloi jakie tam felgi moglby wcisnac :drool:. Z tego co mi sie obija w pamieci to bylo to cos w okolicach 8, ale jezeli chcesz moge jutro przekrecic i sie dowiedziec co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rush-auto jest z moich rodzinnych stron(patrząc po blachach)i obawiam się,że kojarzę do kogo to auto należało.jesli się nie mylę(a wątpię)to to jest naprawdę spora mina;/

też mi się jakoś te 5koła smiesznie mało wydały i wiem,ze to oznacza wklad.pytanie-jak duzy.mi się nie śpieszy,mam czym jezdzic i szukam powoli albo zabawki,albo zabawki/auto codzienne.e30stka to stricte spelnienie milosci,a e36 to auta,ktore mi sie baaardzo podobaja+mozna nimi robic dystanse.

woz-sprawdz PW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moje zdanie jest takie, ze za 5k nie kupi sie E30/E36, ktore jest mocne, zadbane, i pomodzone. Takie sztuki sie cenia, sam widzisz, niektore nawet 60 tysiecy ;) Jak kupisz auto ktore technicznie sie prezentuje dobrze, to zmiany typu felga, BH i gleba az tak drogie nie sa, plus dochodzi do tego jeszcze satysfakcja, ze zrobiles to sam, a nie kupiles gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...