Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna mnie to rozwalać na forum zwłaszcza w dziale mechanika ....

tematy typu

-Pomocy

-Problem

-Problemy

-Hej póżcie

-Prośba o poradę

- itd itp

.... no do ****y nędzy ... zaczyna się robić syf bo rzeczywiście czasem mimo udzielenia wcześniej sensownych porad dotyczących konkretnych usterek nie można niczego znaleźć przez wyszukiwarkę na forum .... właśnie przez to , że tematy nie są nazywane w sposób rzeczowy.

Proponuję takie kwiatki zgłaszać i od razu na śmietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak sie zwraca uwage,że trzeba najpierw się przywitać,to mnie zjechaliście,a to sie tak zaczyna,jak ktoś nie ma zamiaru być na forum,tylko zadać jedno pytanie,to po co ma coś przestrzegać,a jakby nikt mu nie odpowiedział,tylko wylądował w koszu,to i by sie ładnie przywitał,i pytanie zadał jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajam się po raz wtóry, kiedyś zadałem pytanie nie witając się uprzednio i w dodatku nazwałem temat: "pomocy"

I myślę, że to o mnie poniekąd chodzi w tym temacie;)

Ale już nadrobiłem zaległości i więcej takiego faux pas nie popełnię :)

Na szczęście uzyskałem wtedy pomoc i nawet bez zj....ek się obyło za co jestem niezmiernie wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak sie zwraca uwage,że trzeba najpierw się przywitać,to mnie zjechaliście

Kto Cię tutaj zjechał .... nazwiska proszę :drunk:

a to sie tak zaczyna,jak ktoś nie ma zamiaru być na forum,tylko zadać jedno pytanie,to po co ma coś przestrzegać,a jakby nikt mu nie odpowiedział,tylko wylądował w koszu,to i by sie ładnie przywitał,i pytanie zadał jak należy

Mi to dynda w sumie czy ktoś się przywita , jakby nie patrzeć świadczy to tylko i wyłącznie o jego kulturze .... jak ktoś wbija na forum z szybkim i konkretnym pytaniem jak np ostatnio było chyba coś o rozrządzie czy jest pasek czy łańcuch i zamieści to w tytule a swojego posta rozpocznie magicznym słowem "Witam" to dla mnie jest gitara ....

Ale jak ktoś swoją karierę rozpoczyna od [Galeria] [bMW E34] Pomocy ...................... no to kurna kichy się przewracają na lewą stronę :banned:

Dlatego jak widzicie taki kaszaniasty temat pod kryptonimem POMOCY to od razu wciskajcie ten Trójkącik pod postem i wysyłajcie Raport do Admina o wywalenie tego na śmietnik <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajam się po raz wtóry, kiedyś zadałem pytanie nie witając się uprzednio i w dodatku nazwałem temat: "pomocy"

Ale przynajmniej wnioski wyciągnąłeś na przyszłość :drunk: i szacun dla Ciebie :D

Na szczęście uzyskałem wtedy pomoc i nawet bez zj....ek się obyło za co jestem niezmiernie wdzięczny

Nie chodzi o to że komuś nie chcemy pomóc tylko czasem trudno przebrnąć przy wyszukiwaniu jakiejś frazy przez 50 tematów który każdy ma tytuł POMOCY i należałoby do każdego zaglądnąć bo a nóż widelec znajdzie się tam odpowiedź na nurtujące nas pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec zgadzam się, ale trzeba by było też gdzieś zaznaczyć jak pisać posty - coś takiego jak poradnik wklejania zdjęć w Buma Design.

Myślę, że w temacie wystarczy napisać kłopot (bez tekstów typu pomocy, pomóżcie, problem itp.), np. [e34] alternator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to bardzo dobry pomysl. Ostatnio szukalem cos wpisujac w wyszukiwarke pompa wspomagania i wyszlo mi milion gazylion postow pt "pomocy", "help. uwaga sraga itd." Mysle ze trzeba byloby zaznaczyc gdzies ze tytul musi byc konkretny. Jezeli pozniej wypoiciny literackie beda sie ciagnely jak makaron to inna sprawa, ale faktycznie, tematy maja byc konkretne i takie, ze jesli sie przeczyta temat, to z gory sie orientacyjnie wie o czym sa te kolejne milion stron...

Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie same przekleństwa piszesz Mordulcu :D :drunk:

Ależ ***** w życiu , zwróciłem się ***** z grzeczną prośbą , żeby nie zakładać *****anych tematów bo to ***** fatalnie wpływa na wyniki wyświetlane przez wyszukiwarkę.

N O R M A L N I E - K A T A S T R O F A :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to mniej więcej wyglądało jak w dziale kup/sprzedaj samochód obecnie:

http://www.maxbimmer.pl/forums/16-Kup-Sprzedaj-samoch%C3%B3d-BMW

Pojawia się to też w trakcie zakładania nowego tematu. Tylko literki zrobię większe, żeby każdy widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to mniej więcej wyglądało jak w dziale kup/sprzedaj samochód obecnie:

http://www.maxbimmer.pl/forums/16-Kup-Sprzedaj-samoch%C3%B3d-BMW

Pojawia się to też w trakcie zakładania nowego tematu. Tylko literki zrobię większe, żeby każdy widział.

A jaka nagroda będzie za nieprzeczytanie ?? :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...