Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez, ale ja mam pytanie, kazdy kazdemu moze zmienic nazwe tematu, czy mi sie wydaje? Bo olowek mam przy kazdym i jak klikne na kazdy to tez pole tekstowe sie wlacza...

też miałem o to zapytać, u mnie jest tak samo - nic nie wpisywałem, żeby komuś nie zepsuć nazwy tematu...ale jeśli każdy zwykły forumowicz będzie mógł zmienić nazwę tematu, to się niezły bajzel może zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcja trzeba kliknąć 2 razy w ołówek:)

Nie trzeba klikać w "ołówek" (to nie ołówek, lecz symbol tagów tematu ;)), można kliknąć dwa razy gdziekolwiek na polu tematu, tak jak zaznaczyłem czerwoną ramką:

[ATTACH=CONFIG]17193[/ATTACH]

U mnie tez, ale ja mam pytanie, kazdy kazdemu moze zmienic nazwe tematu, czy mi sie wydaje? Bo olowek mam przy kazdym i jak klikne na kazdy to tez pole tekstowe sie wlacza...

Z tego co zauważyłem, możliwość edycji nazwy tematu jest tylko w dziale gdzie założyliśmy temat (nie można zmienić nazwy innego użytkownika) - założyłem temat serii 3 f30 w galerii i tam po kliknięciu 2x na jakikolwiek temat pokazywała się edycja nazwy tematu, natomiast w serii 5 już takiego czegoś zrobić nie moglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile, posty pojawiające się w powitaniach nie dodają się do licznika postów. Nie są pokazywane pod linkiem "masz nowe posty". Chciałbym zrobić je jako całkiem ignorowane lub żeby zaznaczały się z automatu jako przeczytane, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepszym rozwiązaniem była by możliwość wrzucenia działu przywitań do listy która nie pojawia się w wynikach po wciśnięciu "nieprzeczytane posty"

Ale i tak już całkiem fajnie że licznik się nie podkręca od powitań :)

.... yyy ale czy prawo działa wstecz ?? tzn naliczanie jest dla nowych postów wstrzymane ? czy dla tych wcześniejszych przed poprawką też już ubyło na liczniku .... bo w tym układzie to niektórzy będą mieli zerowe konto jak się im odejmie powitania od ich forumowego dorobku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę niestety prawo nie działa wstecz ;)

Chłopaki z Androida mają to fajnie zrobione:

http://forum.android.com.pl/f271/jak-ignorowaae-fora-110771/

I ogólnie mają bardzo ciekawą skórkę forum.

Tak czy siak muszę zrobić najpierw aktualizację skryptu i za nią zaraz się zabieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...