Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko pomysł ale jest jeden problem...nie można edytowac nazw tematów...sam kiedyś próbowałem i liptonoza :(

Admin coś pomodzi i powinno dać się poprawić :)

Tak czy siak proponuję okres przejściowy + wysłanie maila do wszystkich , żeby poprawili nazwę tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dowód na to by zając się tematami...

http://www.maxbimmer.pl/threads/9477-BMW-moje-byle-i-moje-obecne-)/page21

wiem wiem, juz kiedys chcialem edytowac i wpisac ze to moje wodzidlo w temacie, nie dalo sie...

EDIT: ok, ja piernicze, dopiero teraz zauwazylem ten sajgon w moim temacie :bag:. No coz, chlop sie pomylil i tyle. Czekam na mozliwosc edytowania tytuly posta.

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki, bo nie chce zakładać nowego tematu, czy na forum, uprawnienia moderacyjne (edytowanie, kasowanie postow itd.) ma tylko administrator czyli Krzysiek ? Jak dla mnie to troche dziwne, że nie ma żadnych moderatorów, jak na tak duże forum, wydaje mi się że Admin powinien przydzielić kilku (2-4os.) odpowiedzialnym osobom z klubu uprawnienia moderacyjne, po to by można na bieżąco ogarniać forum. Tak samo jak by się chcialo zmienic nazwę tematu czy cokolwiek, to "ludnosc" by się zwracała właśnie do moderatorów, odciązylo by to troche admina który by mogł się zajmować że tak powiem grubszymi sprawami dot. serwera itp. a zwykle pier*oły by się załatwiało u modków ;) wydaje mi sie ze polepszylo by to funkcjonowanie forum, bo jak by bylo więcej osob z "grupy szybkiego reagowania" to zawsze wieksza szansa ze na forum bedzie ktoś do kogo można się zwrócić z problemem ;) ot taka luźna sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...