Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się też nad E46 w Pb tylko 6-cyl kombi

A dlaczego akurat PB? Kupuj diesla, też ma 6 cylindrów a i w kombi występują :) Zrobisz sobie program na 220 KM, 500 Nm i bez obrazy ale nie podskoczy Ci ani 5oul ani Przemo. A spalanie nie przekroczy 7 litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu jest tal ze w ddz jestem po 17 w sobote jezdze z synem na basen do wrocwiec sobota odpada. Jedynie niedziela zostaje. Jezeli mialbys czas podjechac wczesniej masz diesla wiec wiesz jak to powinno chodzic, jakbys wstepnie powiedzial ze jest ok to z checia podjade zwroce Ci koszta i za poswiecony czas

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę Kosa ja osobiście nie przepadam za E39 w trumnie, wolałbym E46 :) Jakoś bardziej linia mi odpowiada. I sprawa kolejna - za cholerę nie mam zaufania do komisów. Wolałbym auto od prywatnego sprzedawcy. Jak sprawdzic diesla - napewno przydałby się komp by sprawdzic ewentualne błędy, ciśnienie na wtryskiwaczach, itd. Niestety na "oko" się tego auta nie kupi :( Trzeba sprawdzic turbo, przewód doprowadzający powietrze z turbiny do kolektora dolotowego podczas wciśnięcia pedału przyśpieszenia powinien napęczniec. Wejście na intercooler - w przewodzie nie powinno byc oleju. Podczas jazdy próbnej łycha do 4-5 tyś. i obserwuj tylne lusterko - jeśli pojawi się czarna chmura i jadący za Tobą włączają wycieraczki - szukaj innego. Wiem, że do Majewskiego można dzwonic i jak ma czas to podjedzie ze swoim kompem i klientem obejrzec auto. Zresztą jest tu na forum sporo dieslowców - napewno chętnie pomogą. Jak cos to mogę jechac z Tobą, co jestem w stanie sam sprawdzic to oblukam. Nie chcę tu znowu reklamowac Kevina ale spróbuj z nim pogadac - czasem trafia naprawde tłuste sztuki z Niemcowni. Ostatnio CzarnuchDOA sprzedawał swoją E46 330d touring, cała na emce, fele 18" M, zresztą chyba ją widziałeś. Sam się na nią napaliłem ale już poszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Forescik. Szkoda ze nie mam kompa bym wpadl na bogato :D

Juz jestem umówiony Kosa na jutro to jest auto kobiety prywatne nie komis zdjecie robione u niej na firmie niczego sie nie wstydzi nastraszylem ja troszke. Wiec jutro zgrubsza zobaczymy.

Edytowane przez Grzechu
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest auto kobiety prywatne nie komis zdjecie robione u niej na firmie

Hmmm...cytat z ogłoszenia "Kontakt pod numerem telefonu 535 826 048 lub 603 979 900 czynny całą dobę, siedem dni w tygodniu" Jak na prywatnego sprzedawcę to dziwnie tolerancyjna babka :)

Maska z lewej strony wygląda na źle dopasowaną, pewnie była bita z przodu, pytanie jak mocno...Sprawdź dokłądnie wszystkie plastiki pod maską, mocowanie lamp, obecnośc nadkoli, osłony silnika, ślady na śrubach, itd. Tył oczywiście w miejscu koła zapasowego, czy nie ma jakichs dziwnych spawów i dokładnie tylną klapę po otwarciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/polecam-bmw-e39-ko...872173646.html

Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym, jak i wizualnym.

-lewy caly bok bardzo brzydko pomalowany gdzie przednie drzwi juz sa obdarte,

-prawe tylne nadkole i drzwi malowane po przejsciach(drzwi w ciemniejszym kolorze

-zderzaki przedni jak i tylny do malowania poobijane z karzdej strony

-przedni prawy blotnik przeciagniety o jakies inne cialo stałe

-wgieta blacha pod swiatłem tylnim prawym i w tym miejscu oczywiscie zderzak polamany

-ruda na wysokosci listwy chromowanaj na łączenia dzwi lewych tylnich i nadkola

Serce:

-po odkreceniu korka wlewu OK ale ten przerażający dzwiek wałków ze środka-bezcenne

-przedmuchy na 4-5 cylindrze

-turbo na wykonczeniu

Skrzynia:

-biegi w góre czysto i ladnie

-biegi w dół skrzynia szarpie i wali

Wewnątrz bez zarzutów, czysty, zadbany,pachnący

to według Pani sprzedającej

-popielniczka pełna papierosów, kiepy walaja sie nawet na siedzeniach podłodze i są ogólnie wszechobecne

-podsufitka zółta nie mylic z beżowym srodkiem

o przebiegu 208 200 km- według Pani

-na liczniku 296287

Tak wiec reasumujac pazdzioch.

Zaproponowałem cene 13000 Pani proponuje 15000 jak tos zainteresowany prosze dzwonic :D

Mam nadzieje Kosa, że odpuszczasz tego pazdzierza.:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...