Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja******lę, to mnie własnie rozpierdala w imbecylach którzy sprzedają auta. Piękny opis, lala, cudo, rarytas. Jedziesz na miejsce i masz ochotę od razu lać z bani. Idiota który sprzedaje auto ma nadzieję, że przyjedzie podobny jemu idiota i jeszcze będzie go całował po rekach, że jest na tyle miłosierny, że sprzedaje auto. Sorry za off'a Kosa, powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawidów...chyba Tazunia tam mamy...?

http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-C20868638.html

Wygląda fajnie, może coś zejdzie z ceny bo już i tak zjeżdżał.

piekna, troszke ponad budzet ale moze cos sie ugada... tazunio czekam na jakies info, z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje miasto ;) mój sąsiad ;) i nawet Kuziema bliższy

Kuziema to nawet dalsza rodzina :P

Z tego co się orientuje to lata nim trochę ponad rok, kupił sprowadzoną z Niemiec w Bogatyni, dzień przed powodzią czyli ją uratował :)

Fura ogólnie na żywo fajnie się prezentuje, autem częściej lata żona właściciela z dzieciakami.

Raz tak troszkę "na żywioł" obejrzałem jak stała pod chatą i nie widać żeby była bita czy malowana, ale aż takim specem to nie jestem :)

myślę że godna polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawidów...chyba Tazunia tam mamy...?

http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-C20868638.html

Wygląda fajnie, może coś zejdzie z ceny bo już i tak zjeżdżał.

niestety ta z Zawidowa wczoraj poszła :/

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do typa, dzisiaj jestem umowiony z nim o 12 na Bliskiej, ale wlasnie od razu mi sie nie podoba fakt tego, ze nie chcial sie spotkac w chacie, wolalbym zeby byl zimny, zaproponowalem to od razu, a koles ze on gdzies musi jechac blablabla, bedziemy bacznie sie przygladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...