Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem i gdybym powiedział, że duży to było by to na prawdę skromne określenie ;/ otóż... jak co dzień wsiadałem sobie do swojego bmw e46 2.0 w dizelku :) z 2000r. chcąc przejechać z punktu A do punktu B ze swoim kolegą. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że drzwi od pasażera się nie da otworzyć o.O !! ten mały cypelek który wskazuje czy drzwi są otwarte czy też nie, wpadł do środka;/ i nawet po odciągnięciu tapicerki w tymże miejscu i po podniesieniu owego cypelka palcami (co nie było do końca łatwe zadanie) drzwi w dalszym ciągu nie chcą się otworzyć :( tak na marginesie to pozostałe drzwi działają bez zarzutu :D

Ma może ktoś jakiś pomysł co można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował braku przywitania itp... bo wity opadają jak gałęzie wierzby płaczącej.

Padł Ci siłownik - jeżeli nic nie słychać w drzwiach podczas otwierania centralnego (taki bodajże elektromagnes).

Jeżeli słychać to znaczy że wypiął się wodzik do rygla. Tak czy inaczej czeka Cię zdjęcie tapicerki i zajrzenie do środka.

Tylko nie dawaj żadnego WD40 na mechanikę bo niedługo umrze na śmierć :)

PS.

Sytuacja była alarmowa, ale teraz proponuję nadrobić w dziale "Przywitania"

PS2.

Drugie rozwiązanie to kolega jeździ z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapicerka zdjęta i poduszka odkręcona wszystko niby fajnie ale do siłownika dalej dostępu niema. Cypelek o którym była mowa już całkiem odpadł a drzwi jak były zamknięte tak są;/

Zdjąłem jeszcze uszczelkę tą w środku w miejscu zatrzasku i tam pojawił się mały dostęp do samego zamka, małym śrubokrętem udało mi się go otworzyć do stanu "nie domkniętych drzwi" i dalej już ćma;/

a z samym siłownikiem co powinienem zrobić?

da się to teraz jakoś otworzyć od środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...