Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

przyszedł czas aby zmienić dupowóz - BMW Octavia będzie szła do "Żyda", więc szukam godnego następcy.

A więc, najchętniej jakaś niemiecka marka (niestety BMW odpada - żona by tego nie zniosła).

Rocznik od 2002 w górę.

Diesel (w koncernie VW odpada silnik 2.5tdi!).

Kombi, SUV, VAN (coś aby pies do bagażnika wszedł i miał czym oddychać ;)).

Stan techniczny bdb.

Skrzynia manualna.

Wyposażenie obowiązkowe to climatronick i tempomat.

Cena do 25000zł.

kontakt przez ten temat, PW lub E-mail,

czekam na propozycje

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a więc mały aktual,

może być BMW :D:D:D:D

moja Pani się zgodziła bo obiecałem, że nie będzie gwintu, felg za 6000zł i innych bardzo potrzebnych rzeczy :D

jednak minimalne wymagania takie jak wyżej, ewentualnie rocznik może być od 2001 roku w górę...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...

aha e46 tylko w kombi,

e39 może być nawet coupe ;)

jak jest w e39 w sedanie z miejscem w bagażniku, planuje wyprodukować potomka w przyszłym roku i nie wiem czy wózek tam wejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wózek tam wejdzie?

Parasolki wchodzą zawsze, ale co do pełnej gondoli to zapomnij - jest strasznie niski i ma wysoki próg załadunku. Mamy Roana Maritę i w zasadzie wchodzi tylko spacerówka po zdjęciu kół + 4 browary. Co do bagażnika to naprawdę szału nie ma, chociaż długość łudzi pojemnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, jak sie ma E60 do E39, ale generalnie prog zaladunkowy plus maly otwor bagaznika nie sprzyja pakowaniu auta. Ja osobiscie jeszcze zanim zamontowalem skrzynie mialem lekki problem z zaladowaniem duzej walizki na kolkach, na wozkach sie nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...