Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ciężka sprawa z tym kupnem...

dwa auta obejrzane i jedno gorsze od drugiego:/

BMW opisana w nagrodę dla uczciwego sprzedającego w odpowiednim dziale, ale było też bezwypadkowe Audi za niemałe pieniądze i przebiegiem 147000km.

Historia tak śmieszna, że aż nieprawdopodobna. Auto miało być idealne z 100000% pewnym przebiegiem od starszego Pana i nie bite.

Fakty:

o "dziwnym" lewym tyle poinformowała mnie już Żona idąc w stronę samochody z odległości około 30metrów. Cały lewy tył nieudolnie zrobiony, drzwi tylne odstawały na około 1cm - ale Pan sprzedający (komis) stwierdził, że tak mam być i powiedział, że może zadzwonić do Właściciela, który Mi potwierdzi, że auto bezwypadkowe. :D:D:D

Środek powycierany jakby miał najechane z 500000km - masakra. A sprzedający jak dla mnie - jakiś Czubek, żyjący w zamknięciu i wychodzący tylko na wartę do komisu...

Zdrowego samochodu Mi trzeba - ale mam chyba jakieś niestandardowe wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Czechach Czechu, raczej nieopłacalna akcja jak na chwilę obecną,

korona wysoko, Czesi kupują u nas, jednak autka bardziej zadbane, moją byłą Octavię (po delikatnym liftingu) pogonię właśnie w Czechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale posucha...

nie ma nic wartego uwagi ! :/

moze znacie jakies auta, ktore nie sa reklamowane w sieci ?

tzn. jest jedna ladna ale poza budzetem:

http://allegro.pl/bmw-e46-touring-german-m3-kombi-bbs-gwint-i1943147580.html

e46 dawcy z syndykatu :/

edit.

negocjacje trwaja - zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negocjacje skończone...

alternatywa jest ale jest lekko poza budżetem, więc poszukam jeszcze a jak nic nie znajdę to mam do czego wracać...

jestem z Nim w kontakcie

jednak nie chciałbym kupować gotowego samochodu, wolę sobie sam pokręcić śrubokrętem :D w tym przypadku jest plus taki, że auto poleca i zna kilka obcykanych osób...

tak czy siak...

mocno liczę na Kevina, czekam na VIN od e46 i dalej jestem na etapie poszukiwań, jednak chyba skupię się tylko na e46 w touringu - bo mam plan na fajnego Germańskiego dupowoza (oby się Ewa nie dowiedziała za szybko) :D:D:D

znacie lub widzicie zadbane e46 w komiaczku po lifcie, to wklejajcie linka lub info, za pomoc płacę Oranżadą Chmielową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...