Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mieszka ktoś w okolicy Smardzewice (woj. łódzkie) i miałby chęci i czas obejrzeć auto, czy wogóle warto tam jechać. Znalazłem tam auto, a mam trochę do niego. Byłbym bardzo wdzięczny:)

Co o nim sądzicie?

http://otomoto.pl/bmw-320-najbogatsza-wersja-na-allegro-C21829786.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety - takie myślenie, nie zauważy, kupi i niech się martwi. Na szczeście jest jeszce rekojmia - u nas zadziałała na pierwszym kupionym aucie. Po zakupie, pojechaliśmy w trasę i okazało się, że silnik do kompletnego remontu. Telefon do sprzedawcy, a on na to, że auto było w porządku i gdyby nie to, że już je wyrejstrował to by je zabrał spowrotem. Powołaliśmy się na rękojmię i postraszyliśmy sądem i następnego dnia (musiał się skontaktować ze swoim prawnikiem) znalazły się pieniądze na remont silnika :)

Jeśli Ci się nie śpieszy (a przy zakupie auta pośpiech niewskazany) to szukaj czegoś pewniejszego. Powodzenia w poszukiwaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...AGR o ile wiem przekazuje spaliny do kolektora dolotowego w celu ponownego wypalenia by ograniczyć emisję substancji szkodliwych (węglowodory, tlenki węgla, tlenki azotu oraz cząstki stałe). Słyszałem, że jeśli ulegnie awarii i ciągle będzie otwarty to silnik może stracić moc - spaliny i ON to kiepskie połączenia dla samozapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...AGR o ile wiem przekazuje spaliny do kolektora dolotowego w celu ponownego wypalenia by ograniczyć emisję substancji szkodliwych (węglowodory, tlenki węgla, tlenki azotu oraz cząstki stałe). Słyszałem, że jeśli ulegnie awarii i ciągle będzie otwarty to silnik może stracić moc - spaliny i ON to kiepskie połączenia dla samozapłonu.

Zgadza się ale wtedy na awaryjnym trybie pracuje silnik i mało prawddopodobne jest to, że przez EGR cyrki opisane wyżej. Na 100% pompa dlatego powiedział , że była robiona by zmylić trop kupującemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie zdaje ze koles chcial oczy zamydlic mowiac ze egr walniety. Mowil mi ze do 16k moze opuscic. Zdaje sie byc przy kasie bo zmienil sterownik i mowil ze 2000 zl dal, auto ma nowki zimowe i letnie. A nie stac go na naprawe za 150zl i sprzedaz sprawnego auta. Cos smierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...