Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie do wszystkich aut z rejonu wielkopolski podchodziłbym bardzo, bardzo ostrożnie...Na każdej wiosce, na każdym podwórku stoją porozbijane fury, z każdej stodoły dochodzą odgłosy młotka i spawarki, kiedyś zrobiłem z Brzozą 700 km w jeden dzień, objechaliśmy całą wielkopolskę oglądając kilka aut...wszystkie po przejechaniu walcem :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba to nie jest reguła!!:) ja swoją kupiłem właśnie w wlkp i Ok:)<bmw_1>

w spalanie nie wierz bo nie spali Ci 11 tylko 13-14 spokojnie jak depniesz ostro to 16:) ja mam automata i jest tragedia!!! nigdy już automata!!!! spalanie o 5-6 l więcej niż w manualu!!!:?

ale zdjęcia dużo nie dają .Świeci się jak psie jajca, tzn jak by od lakiernika wyjechała:) albo dobrze utrzymane:) więcej zdjęć i Vin to podstawa przed oglądnięciem auta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od osob prywatnych (ale typowo prywatnych, bo tu pelno takich, co sprzedaja prywatnie, przyjezdzasz a cale podworko furami pozastawiane) mozna brac, bo wszyscy wiedza, co sie dzieje w Pleszewie itd. Trzeba uwazac, ale znalezc cos dobrego tez idzie :)

A co do tematu, nie ma fotek wnetrza, to w sumie nie ma co opowiadac... Co z tego, ze z zewnatrz na pierwszy rzut oka wyglada niezle, jak w srodku okaze sie ze najprawdopodobniej wozil trzode chlewna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu-Ty masz cos ze spalaniem...kuzyna m50b28 w turasie w 11 litrach gazoliny w trasie sie miesci spokojnie,a po miescie chyba kolo 12-13...automat nie pali 5-6litrow wiecej!troche wiecęj,ale bez przegięć...zalezy jak sie jezdzi i wyczuje auto...roznica pomiedzy moim spalaniem a poprzedniego wlasciciela to jakies 3litry przy ekonomicznej jezdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...