Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co podsumowując : -wbiłeś na forum

-rozpocząłeś od obrażania ludzi i wjeżdżania im na ambicję , że nie potrafią się

zorganizować itd itp

-sam nie jedziesz busem więc wali Cię ta organizacja na forum

-a jedyną przesłanką punktów powyższych było to .... że sam widzisz w tym interes bo

chcesz wejść na linię produkcyjną NIE MAM PYTAŃ

Mordulec nikogo nie obraziłem tylko dziwi mnie to sceptyczne podejscie odrazu że nie wypali bo było to wałkowaniem 3 czy 4 razy zamiast spróbować zebrać 20 osobową grupę nawet sam bym się zdecydował przesiąść na busa jak by brakowało ludzi a wy do mnie odrazu z pretensjami

faktem jest że warto by było to wszystko zobaczyć a nie się sprzeczać

oby tak dalej lista rosła to może sięw końcu uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Staszek + 1 osoba

2. tazunio

3. Kuziem

4. pawelo

5. przemo330ci

6. Kozin

7. Forest

8. jokeymiras (mi nie pasuje tylko termin majówki w Toruniu tak to mogę jechać w kazdy weekend)

no i pamietajmy ze dostaliśmy zaproszenie od Grupy Zachód 21.04.2012

http://www.maxbimmer.pl/f89/zaproszenie-na-v-zlot-bmw-klub-poludnie-16788/#post191733

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę tu wejdę w temat co prawda ale jak by komuś nie pasował tutaj podany termin to GZ organizuje też wyjazd tam 24 lub 31 marzec.

Wyjazd był by w piątek wieczorem cała sobota w Monachium i powrót w nocy z soboty na niedziele.

Jest już u nas grupa chętnych oraz mam chętnych z Poznania.

Ogółem jakieś 15 osób na liście :-P oczywiście pewniacy będą ci co wpłaca kasę na wyjazd.

Nie chce robić tu wam zamieszania więc kto będzie chętny może wpisywać się na naszym forum w temacie imprezy i tam też uzyska wszystkie informacje pytanie_bmw

Lista chętnych mamy otwarta do połowy lutego wpłaty będą do końca lutego.

Widzę że mekka ciągnie nas wszystkich :bmwsexemofg3:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był juz pare razy na forum, były plany, noclegi cenniki i nici z tego... ciezki temat do ograniecia by wybrac się forumowo ze tak to nazwe.

Zgadzam sie z Młoda..... temat był kilka razy zakladany i nici z tego ....znajac zycie znowu nie wypali.....:(:( a szkoda bo ja z miła chcecia bym zobaczyła te perełeczki:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Staszek + 1 osoba

2. tazunio

3. Kuziem

4. pawelo

5. przemo330ci

6. Kozin

7. Forest

8. jokeymiras

9. DANIO BMW + MARUDA

10. Sagui + Medrosa

11.Dziki i Madzia

15 osób już jest więc jeszcze 4miejsca w busie są wolne

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy termin 11maj jutro podam termin wyjazdu właścicielowi autobusów brakuje na jeszcze 4 osoby do kompletu jak Dziki napisał bus ma 19 miejsc plus 2 dla kierowców happy_bmwoj czuję ze to będzie naprawdę wesoły autobus :drunk::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje nam jeszcze 4 osoby do kompletu

Niech wpisują się Ci co chcą jechac na listę rezerwową bo jak znam życie to 9 maja jednemu zaleje mieszkanie, drugiemu poroni chomik a trzeciemu pewnie ciocia się zwali z hameryki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...