Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

he,człowiek wejdzie,i weź go później wygoń:Dładne perełki tam są

dokładnie wejdziesz i pózniej z ciężkim sercem trzeba będzie z tam tond wyjść ale mimo tego trzeba to zobaczyć

ja mam zamiar w tym roku tam pojechać a morze będzie więcej chętnychpytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie temat poruszany kilkakrotnie i nic z tego nie wyszło a ja dzwoniłem do muzeum i powiedziałem im ,że dzwonię z Polski i należę do klubu BMW i zapytałem się czy jak byśmy przyjechali np. 20-sto osobową grupą była by jakaś zniżka?

Odpowiedzieli mi że jeżeli byśmy zarezerwowali bilety kilka tygodni wcześniej to oni zrobili by nam zniżkę.

Dowiadywałem się też o busa i z tym też nie było by problemu kolega , ktory ma firmę przewozową nie wziąłby dużo zostaje kwestia dogadania między nami ilu było by chętnych i oczywiście w jakim terminie???? Co wy o tym sądzicie:)

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie i pieknie, ale juz to bylo przerabiane, glowny problem w tym wypadku to problem logistyczny ;) ciezko zebrac konkretna grupe, ktorej bedzie odpowiadal termin itp. A co do dojazdu, to byl pomysl, zeby jechac Beemkami, ale po kilka osob na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxbimmer.pl/f90/wycieczka-do-muzeum-bmw-11230/

http://www.maxbimmer.pl/f19/bmw-welt-muzeum-bmw-wyjazd-do-monachium-8359/

http://www.maxbimmer.pl/f61/wyjazd-do-mekki-bmw-1486/

3 takie same tematy - kazdy bez skutku. Jak pisał Czechu nie kazdy bedzie miał siano w danym terminie a to tanie nie jest, nie kazdemu bedzie odpowiadał termin itd itd - temat ktory sie co jakiś czas pojawia i tak samo znika...

Wiec plan by zebrac 20 osob na wyjazd do Monachium według mnie nierealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dawałem dwa razy- za każdym razem lipa, więc juz nie odgrzewałem totleta :)

Zawsze problem był termin, była ankieta kiedy wyjazd ( były 4 terminy) i jak z transportem i noclegiem, i zawsze Ci co mogli chcieli jechać, a Ci co nie mogli zarazili dobrych- nie jedzcie bez nas i tek się pojechało ponownie palcem po mapie :(

Więc źle nei wróżę ale lipa z tego będzie, choć inne kluby były- nie pamiętam jakie teraz, ale nawet filmiki, foto i recenzje na necie są.

Jeśli chce się zwiedzić muzeum to trzeba "samemu" chyba jechać bo inaczej to zobaczymy je na zdjęciach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no pierdzielicie jakbyście chcieli cały autobus 50 osobowy skompletować na jeden termin lolol

Tak jak Sandra napisała to jest NIEREALNE :bag:

To nie jest wycieczka na Magnolię tylko trochę dalej .... i takie pisanie że jedni chcieli , drudzy nie mogli , 4 terminy i **** ....:dance:

Tak trudno się zorganizować jak inne kluby 3-4 auta na maksa upakowane i dzida do niemiec :drunk: a nie pierdzielenie o tym że ktoś czeka na decyzję kogoś innego lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no pierdzielicie jakbyście chcieli cały autobus 50 osobowy skompletować na jeden termin lolol

Tak jak Sandra napisała to jest NIEREALNE :bag:

To nie jest wycieczka na Magnolię tylko trochę dalej .... i takie pisanie że jedni chcieli , drudzy nie mogli , 4 terminy i **** ....:dance:

Tak trudno się zorganizować jak inne kluby 3-4 auta na maksa upakowane i dzida do niemiec :drunk: a nie pierdzielenie o tym że ktoś czeka na decyzję kogoś innego lolol

Mordulec tu nie chodzi o decyzję kogoś innego ja osobiście uważam ze jest to jak najbardziej realne wiadomo ze autobus nie wchodzi w grę ale mały bus np 22 osobowy jak najbardziej tak załóżmy ze d o Monachium jest około 800km x2 wychodzi 1600km cena busa przypuszczalnie 2 zł za km robi to 3200zł podziel to na 20 osób wychodzi po 160 złotych za osobę w dwie strony bilet można stargować po 6 euro nie są to wcale wielkie koszta ja jadąc grupom na pewno będzie lepiej i weselej i nie trzeba się cisnąć w 5 osób w aucie wiadomo nie każdemu by pasował termin dlatego warto się dogadać i zaplanować wszystko wcześniej skoro inne kluby były i im wypaliło to dlaczego nam ma nie wypalić morze warto jeszcze raz spróbować pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec tu nie chodzi o decyzję kogoś innego ja osobiście uważam ze jest to jak najbardziej realne wiadomo ze autobus nie wchodzi w grę ale mały bus np 22 osobowy jak najbardziej tak załóżmy ze d o Monachium jest około 800km x2 wychodzi 1600km cena busa przypuszczalnie 2 zł za km robi to 3200zł podziel to na 20 osób wychodzi po 160 złotych za osobę w dwie strony bilet można stargować po 6 euro nie są to wcale wielkie koszta ja jadąc grupom na pewno będzie lepiej i weselej i nie trzeba się cisnąć w 5 osób w aucie wiadomo nie każdemu by pasował termin dlatego warto się dogadać i zaplanować wszystko wcześniej skoro inne kluby były i im wypaliło to dlaczego nam ma nie wypalić morze warto jeszcze raz spróbować pytanie_bmw

To zbieraj tak żeby wszystkim pasował termin , masz moje pełne poparcie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zakladanie tematu po raz kolejny nie ma sensu, jak ktos sie bedzie wybieral indywidualnie, nawet na pelnym spontanie, tak jak to najprawdopodobniej bedzie w moim przypadku to niech da znac troche wczesniej na forum, moze sie chociaz mala garstka ludzi uzbiera. Staszek, 22 osoby to raczej nierealne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa że to nie wyjazd na grila ale...

Jeśli taki wyjazd ma odbyć się tylko jak wszystkim pasuje termin to to się nigdy nie odbędzie.

Gdybyśmy każdy spot warunkowali tym to nigdy nic się nie odbędzie bo zawsze komuś nie pasuje.

160pln +6ojro przy czym siedze na tyłku i oglądam krajoąrazy,pije piwko i kimam to dobra cena.

Tak jak dla zlotów -termin,godzina,koszty i lista-inaczej nie pojedziemy nigdy grupą.Są tacy ktorym będzie pasowało,będą tacy którym nie pasuje,będą tacy ktorzy ustawią swój kalendarz,wezmą UW itp-przy tym 20osób to niewiele na przełomie 5mcy budowania listy wyjazdowej.

Jeśli będzie cackanie z terminem to nie ma co zaczynać.

Wyjazd np.w piatek o 19ej ,droga w nocy,zwiedzanka i powrót.w nocy w sobotę jestesmy znow w PL.

To krócej niż nasze niejedne wyjazdowe zloty i koszty niewiele większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jestem po wstępnej rozmowie z jednym znajomym który ma parę busów udało mi się utargować 2 zł za kilometr do tego jeszcze bilet prawdopodobnie uzyskamy upust bilet będzie kosztował 6 euro do tego jakieś ubezpiecznie grupowe na pewno nie będą to wielkie koszta planowany wyjazd to koniec maja początek czerwca np jak DZiki pisze wyjazd w piątek o19 lub 20 czas przejazdu to około 8 .9 godzin zwiedzanie muzeum sobota od dziewiątej na pewno potrwa kilka godzin powrót tego samego dnia wieczorem chciał bym zrobić wstępną listę chętnych

Osoby chętne na wyjazd do muzeum BMW:

1.Stsszek + 1 osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem do BMW WELD MUZEUM i po rozmowie z Panią udało mi się utargować upust dla dwudziestoosobowej grupy. Wychodzi 7,50 euro na osobę w tym bedzie mozliwość zwiedzenia linii produkcyjnej fabryki.Pod warunkiem ze My jako klub BMW z Polski zrobimy im reklamę na naszym forum.Chodzi o to żeby nasz klub po przyjeżdzie zrobił reklamę do innych klubów zaprzyjażnionych wybór należy do Was.Przypuszczalny termin wyjazdu to 25 maj lub 15 czerwiec.Chetnych na wyjazd prosze o wpis do końca miesiąca.Przybliżona kwota wyjazdu to 160 zł plus bilet wstępu j.w .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...