Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Dawno mnie tu nie było

Staszek popieram twoją propozycję i oczywiście się piszę na wyjazd całą familią.

Żal mi tylko tych wszystkich co mówią o sobie że są fanami BMW a po raz kolejny odrzucają możliwość wyjazdy do BMW WELT, weźcie pod uwagę że wyjazd indywidualny nie daje możliwości wejścia na linię produkcyjną fabryki BMW.

Nawet psełdo kibice są w stanie zorganizować większą ekipę i dużo dalej pojechać na mecz a tu co?

-termin nie pasuje - zawsze jest UW a większość weekendy ma wolne od pracy

-cena wysoka - wyjazd planowany maj/czerwiec więc każdy grosza uzbiera

-itd

każda wymówka jest dobra ale co to za klub co nawet nie potrafi zebrać 20 osobowej grupy fanów no chyba ze tu nie ma fanów BMW

Staszek bmw_beer za chęci organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda wymówka jest dobra ale co to za klub co nawet nie potrafi zebrać 20 osobowej grupy fanów no chyba ze tu nie ma fanów BMW

Zamiast ******lic takie bzdury - zorganizuj może ten wyjazd i zbierz te 20-cia osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze Cie dawno nie bylo, bo proby organizacji byly i to nawet 3. Weekend? W weekend tez sie pracuje / studiuje. Kasa? Czasy sa jakie sa. Czy sa tu fani BMW? Nie wiem, generalnie uwielbiamy eksperymentowac w kuchni, a ze przypadkiem jezdzimy Beemkami to juz druga sprawa :lol:

PS. A widze, ze Forest juz to zalatwil... konkretniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze codziennie pije piwko nie znaczy ze musze browar ogladac. Dla Ciebie byc fanem marki to wizuta w muzeum, dla mnie grzebanie ptzy aucie i dzielenie sie ta pasja z innymi zakreconymi tym tematem. Bedzie okazja to odwiedze poki co kazdy wolnu czas wole poswiecic synowi vo w ciagu dnia prawie go nie widze....

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dawno mnie tu nie było

Staszek popieram twoją propozycję i oczywiście się piszę na wyjazd całą familią.

Żal mi tylko tych wszystkich co mówią o sobie że są fanami BMW a po raz kolejny odrzucają możliwość wyjazdy do BMW WELT, weźcie pod uwagę że wyjazd indywidualny nie daje możliwości wejścia na linię produkcyjną fabryki BMW.

Nawet psełdo kibice są w stanie zorganizować większą ekipę i dużo dalej pojechać na mecz a tu co?

-termin nie pasuje - zawsze jest UW a większość weekendy ma wolne od pracy

-cena wysoka - wyjazd planowany maj/czerwiec więc każdy grosza uzbiera

-itd

każda wymówka jest dobra ale co to za klub co nawet nie potrafi zebrać 20 osobowej grupy fanów no chyba ze tu nie ma fanów BMW

Staszek bmw_beer za chęci organizacji.

Marna prowokacja i coś czuję że zaraz będziesz miał całe rzesze fanów na forum :dance:lolol

.... skąd wy się bierzecie , gdzie was produkują ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że zaraz będziesz miał całe rzesze fanów na forum

Kilku ma już napewno.

Forest i pewnie tak zrobię

Życzę powodzenia, zupełnie szczerze. Chętnie się przekonam jak wybitnym jesteś organizatorem wyjazdów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym dziwnego jak mam zamiar jeszcze parę miejsc odwiedzić

A grupa to zawsze grupa

Czyli co podsumowując :

-wbiłeś na forum

-rozpocząłeś od obrażania ludzi i wjeżdżania im na ambicję , że nie potrafią się zorganizować itd itp

-sam nie jedziesz busem więc wali Cię ta organizacja na forum

-a jedyną przesłanką punktów powyższych było to .... że sam widzisz w tym interes bo chcesz wejść na linię produkcyjną

NIE MAM PYTAŃ lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze zainteresowanie wyjazdem wzrosło :oops: tylko nie w tą stronę tu nie ma o co się kłócić do wyjazdu jest jeszcze trochę czasu a wy już się szarpiecie nie tak to miało wyglądać jeśli uzbiera się odpowiednia grupa to jedziemy a jak nie to kolejna próba nie udana :( nikt nikogo nie zmusza moim zdaniem marzeniem każdego fana BMW jest posiadanie tej marki i zwiedzenie muzeum jak nie teraz to następnym razem lista jest otwarta kto zechce się dopisać to to zrobi a kto nie to jego sprawa ja z swojej strony zrobiłem co mogłem i zależy mi na tym wyjeżdzie ale jak nie wypali to trudno kiedyś na pewno wypali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie w tą stronę tu nie ma o co się kłócić do wyjazdu jest jeszcze trochę czasu a wy już się szarpiecie nie tak to miało wyglądać jeśli uzbiera się odpowiednia grupa to jedziemy a jak nie to kolejna próba nie udana

... Staszek zerknij na poprzednie strony i sam oceń kto wyjechał z jakimiś gorzkimi żalami i obrażaniem ludzi na forum , jeśli to Twój kumpel to niech sobie zluzuje gumę w majtach a nie zaczyna od pojazdów po ludziach których nie zna ....

nikt nikogo nie zmusza moim zdaniem marzeniem każdego fana BMW jest posiadanie tej marki i zwiedzenie muzeum jak nie teraz to następnym razem lista jest otwarta kto zechce się dopisać to to zrobi a kto nie to jego sprawa ja z swojej strony zrobiłem co mogłem i zależy mi na tym wyjeżdzie ale jak nie wypali to trudno kiedyś na pewno wypali

Odwaliłeś kawał dobrej roboty i to się chwali , zadzwoniłeś ustawiłeś termin gra gitara :)

Ale jak masz jeszcze kilku takich znajomych którzy mają w planie podobne występy artystyczne to sory ale moim zdaniem ***** z tego wyjazdu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Staszek zerknij na poprzednie strony i sam oceń kto wyjechał z jakimiś gorzkimi żalami i obrażaniem ludzi na forum , jeśli to Twój kumpel to niech sobie zluzuje gumę w majtach a nie zaczyna od pojazdów po ludziach których nie zna ....

Odwaliłeś kawał dobrej roboty i to się chwali , zadzwoniłeś ustawiłeś termin gra gitara :)

Ale jak masz jeszcze kilku takich znajomych którzy mają w planie podobne występy artystyczne to sory ale moim zdaniem ***** z tego wyjazdu wyjdzie.

Mordulec ja nawet go nie znam i na pewno wcale nie bronię po prostu moim zdaniem bez sensu jest się szarpać nie podoba mi się tak samo jak ki tobie jego niewłaściwe zachowanie nie zakładałem tego tematu po to aby się teraz kłócić tylko z nadzieją ze pojedziemy tam jako klub:) a jeśli nie wypali to trudno tylko szkoda zmarnować takiej szansy ale nic na to nie poradzę i nie miej urazy do mnie za kogoś kogo pierwszy raz widzę na forum wydaje mi się ze najlepszym wyjściem będzie poprosić Admina o wrzucenie tego tematu do koszapytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nie wypali to trudno tylko szkoda zmarnować takiej szansy ale nic na to nie poradzę i nie miej urazy do mnie za kogoś kogo pierwszy raz widzę na forum wydaje mi się ze najlepszym wyjściem będzie poprosić Admina o wrzucenie tego tematu do kosza

Staszek ale ja nie mam do Ciebie absolutnie żadnych pretensji .... sorka może źle to zinterpretowałem ale z poprzednich postów wynikało że się znacie ....

Temat jest jak najbardziej OK i postaram się poskładać maila masowego do wszystkich na forum bo kilka spraw się istotnych pojawiło i wszystko wyślę do forumowiczów , więc myślę że zbierze się trochę więcej osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Staszek odwala dobrą robotę, dzwoni, załatwia, próbuje coś zdziałać. Adam wyskoczył trochę jak Filip z konopii z tymi swoimi przemyśleniami odnośnie organizacji itd., ale później przeprosił więc nie ma co się spinać. Mam nadzieję, że wyjazd w końcu wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...