Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam do wesołego autobusu brakuje jeszcze 4 osoby jestem już wstępnie ugadany z szefem busa jeśli zbierze się komplet to dam mu znać termin wyjazdu 11 maj chętni mogą się jeszcze wpisać do listy plus lista rezerwowych jak Forest napisał wrazie jakiegoś wypadku:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mogę się doczekać ale brakuje nam jeszcze 4 osoby chętnych proszę o dopisanie się do listy no chyba ze jedziemy z takim składem jak teraz:lol: poczekamy jeszcze trochę morze znajdą się chętni happy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zarządzić zbiórkę kasy ... nie będzie wycofywania się bo coś tam...<bmw_2>

Jestem za. Nie będzie później problemów. Wszyscy płacą tyle samo niezależnie od tego czy wsiadają w Oławie/ Wrocławiu/ Legnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Nie będzie później problemów. Wszyscy płacą tyle samo niezależnie od tego czy wsiadają w Oławie/ Wrocławiu/ Legnicy?

Dobry pomysł rozmawiałem z właścicielem termin zaklepany 11maja będziemy musieli wpłacić zaliczkę ma mi da znać ile jutro zadzwonię do Muzeum i im podam dokładny termin tak aby było wszystko dopięte na ostatni guzik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek, reszta drechów 11 maj pasuje ?

***** sam proponowałem ten termin a akurat wtedy mam zjazd w szkole - dopiero teraz dostałem plan :bag:

W związku z tym pytanie do osób z listy - czy moglibyśmy przesunąc wyjazd na 5 maj lub 26 maj? (19-go też mam szkołę). Sorry za zamieszanie :bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** sam proponowałem ten termin a akurat wtedy mam zjazd w szkole - dopiero teraz dostałem plan :bag:

W związku z tym pytanie do osób z listy - czy moglibyśmy przesunąc wyjazd na 5 maj lub 26 maj? (19-go też mam szkołę). Sorry za zamieszanie :bag::bag::bag:

Zmiana terminu mi pasuje ale najlepiej na 5 maj bo 26 mam komunie ewentualnie czerwiec co wy na topytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...