Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no coś czuje ,że będzie kupa z tego wyjazdu...obym się mylił!!

Chyba pójde do kościoła i dam na msze w tej intencji!

ale jeszcze trochę i będe w stanie "poprzeć'" kolege...na którego co poniektórzy tak naskoczyli...

Witam wszystkich

Nawet psełdo kibice są w stanie zorganizować większą ekipę i dużo dalej pojechać na mecz a tu co?

-termin nie pasuje - zawsze jest UW a większość weekendy ma wolne od pracy

-cena wysoka - wyjazd planowany maj/czerwiec więc każdy grosza uzbiera

-itd

każda wymówka jest dobra ale co to za klub co nawet nie potrafi zebrać 20 osobowej grupy fanów no chyba ze tu nie ma fanów BMW.

Chłopaki bieremy się i jedziemy!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś czuje ,że będzie kupa z tego wyjazdu...obym się mylił!!

Chyba pójde do kościoła i dam na msze w tej intencji!

ale jeszcze trochę i będe w stanie "poprzeć'" kolege...na którego co poniektórzy tak naskoczyli...

Chłopaki bieremy się i jedziemy!!!!!!!!!!!!

NO ja jestem jak najbardziej za ustalamy termin i jedziemyhappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nic nie zmieniajcie. Jest ustalony termin 11 maj i tego się trzymajcie.

1. Staszek + 1 osoba

2. tazunio

3. Kuziem

4. pawelo

5. przemo330ci

6. Kozin

7. jokeymiras

8. DANIO BMW + MARUDA

9. Sagui + Medrosa

10. Dziki & Madzia

11. Kevin i Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby byl tydzien wczesniej to mialbym 3 osoby ( dziewczyne i brata ) ;/ a tu jak zwykle nie wypada :/ tak mi sie praca ulozyla, ze kazdy zlot w tym roku omijam -_-

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby byl tydzien wczesniej to mialbym 3 osoby

Wysłałem pw do wszystkich drechów z listy z zapytaniem czy pasuje zmiana terminu na 5-ty maj (w sensie piątek w nocy wyjazd, sobota zwiedzanie). Bo w temacie doczekac się odpowiedzi ...

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytalem temat i wiem, ze kilka osob proponowalo 5 maja, dodatkowo ja 9 maja jade do pracy do Niemiec, przeczytalem rowniez, ze brakuje 3 osob wiec napisalem, ze jesli da rade na 5 maja przelozyc to bede mial 3 osoby na 100% ( Mnie, moja dziewczyne no i moj brat ). No i Forestowi widze, rowniez pasuje ten termin wiec jesli reszta sie zgodzi to moglbym z Wami poleciec 5go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian nie odpisuj na posty Pawelo bo leci w kulki :mrgreen:. Dobrze wie o co kaman bo pisałem mu pw ;) Jemu pasuje, Tazuniowi, Kosie325i, Saguiemu, Przemowi330ci, Kuziemowi, Jokeymirasowi też. Czekam na odpowiedź innych.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

P.S. Moj statek stoi w Amsterdamie, a tam nie mam internetu. Jade za godzine wiec nie bede mial kontaktu. Ale moj brat ma linka do tematu i bedzie mnie informowac na bierzaco. Mysle, ze piatek-sobota bede juz w Niemczech, a tam moge wejsc na neta. Zreszta na wplate bedzie z miesiac pewnie ^_^.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...