Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam są dwie opcje wyjazdu.Możemy pojechać busem z 19 osobową grupą koszt wyjazdu wynosi 3200 zł podzielić to na 19 wychodzi 169 zł na osobę plus bilet wstępu i ubezpieczenie.

Koszt autobusu to 5600zł w tym ze możemy pojechać nawet 40 osobową ekipą .Jeżeli pojedziemy w 30 osób koszt wyjazdu wyniesie 187zł od osoby, wiadomo im więcej osób tym taniej. W autobusie jest 40 miejsc, lista chętnych jest jeszcze otwarta.

1. Staszek + 1 osoba

2. tazunio

3. Kuziem

4. pawelo

5. przemo330ci

6. Kozin

7. Forest&Młoda

8. jokeymiras

9. DANIO BMW + MARUDA

10. Sagui + Medrosa

11. Dziki & Madzia

12. Kosa325i

14. Kevin i Monia

15. ChriS & Madzia & Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Staszek + 1 osoba

2. tazunio

3. Kuziem

4. pawelo

5. przemo330ci

6. Kozin

7. Forest&Młoda

8. jokeymiras

9. DANIO BMW + MARUDA

10. Sagui + Medrosa

11. Dziki & Madzia

12. Kosa325i

14. Kevin i Monia

15. ChriS & Madzia & Adrian

16. Brzoza

Na tą chwilę 22 osoby. Więc jeśli zdecydujemy się na autobus spokojnie 18 osób może jeszcze dołączyc. Im więcej osób tym mniej wyjdzie transport. Więc kto ma ochotę - dopisywac się do listy. Rozmawiałem dziś ze Staszkiem i ustaliliśmy, że do 15 kwietnia trzeba będzie wpłacic 50% ceny przejazdu. Reszta po załadowaniu się do autobusu. Trzeba by też rozejrzec się za jakimś ubezpieczeniem grupowym, w sumie trasa spora więc lepiej dmuchac na zimne. Zadzwonię później do gościa z Oławy by zapytac o warunki, jeśli ktoś ma jakichś znajomych od ubezpieczeń niech też rozpozna temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to ciezko bedzie, moze z zaprzyjaznionych for ktos bedzie chetny? Przy 40 osobach byloby to 140zl wiec calkiem fajnie, ale autobus to juz chyba porywanie sie z motyka na ksiezyc :lol:

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do końca następnego tygodnia lista się nie powiększy wrzucę info na E46Forum (jest tam kilka osób z Lubina) i na BMW-SPORT. Dzwoniłem do gościa od ubezpieczeń - przygotuje kilka wariantów ubezpieczenia i wyśle mi na email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przenieść ten temat, do działu "Spoty/Zloty", może by więcej osób to zobaczyło, bo nie wiem czy wszyscy np. tutaj zaglądają ;) i myśle że jeśli chodzi o bus/autobus to zweryfikują to wpłaty, więc ja bym zaczął jak najszybciej zbierać zaliczki, to wtedy bedzie wiadomo ile jest osób naprawdę zainteresowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przenieść ten temat, do działu "Spoty/Zloty", może by więcej osób to zobaczyło, bo nie wiem czy wszyscy np. tutaj zaglądają ;) i myśle że jeśli chodzi o bus/autobus to zweryfikują to wpłaty, więc ja bym zaczął jak najszybciej zbierać zaliczki, to wtedy bedzie wiadomo ile jest osób naprawdę zainteresowanych ;)

raczej nie może byc w tym dziale bo

wyjazd do muzeum nie jest organizowany przez Maxbimmera .... to jest prywatna inicjatywa kilku osób z forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

No sprawa jest uczciwa z naszej strony ... inicjatywa prywatna to nie będziemy teraz wkręcać Maxbimmera w organizację tego wyjazdu :)

Skoro chcecie wziąć autobus to wrzucajcie informacje na swoje FACEBUKI , NASZEKLASY i inne twory może ktoś ze znajomych będzie chciał pojechać .... 40 osób to już solidna wyprawa :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mnie mogę dzieciątko małe i mnie potrzebują w domu

E tam, marudzenie. Ja mam dwójkę i kombinuję by jechac :-P

No sprawa jest uczciwa z naszej strony ... inicjatywa prywatna to nie będziemy teraz wkręcać Maxbimmera w organizację tego wyjazdu

Ale koszulki Klubowe możemy założyc? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh nie ma klubowych barw :cry:

myślę ze jazda autami była by troszkę ryzykowna jest jednak troszkę kilometrów i jak to autka płatają figle nie daj coś by się komuś stało i co w tedy " każdy z pasażerów robi dziurę w podłodze i jak rodzinka Flinstonów" :lol: a tak wsiadamy autobusik jedziemy na miejsce zwiedzamy i wracamy wszystko bez stresu i zbędnego martwienia że coś się wydarzy aaaa zapomniałem trzeba jeszcze zapłacić :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danio ma racje ja np autka bylem pewny jak wracalismy z olawy a tu ni z gruszki ni z pietruszki ladowanie siadło i daleko nie ujechalem ...dobrze ze niedaleko do domu bylo .. takze lepiej jechac zorganizowa wycieczka bo jechac z kims i cos sie przytrafi to samemu cos sie zaradzi a jak ekipa czeka to zawsze stres x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jednak troszkę kilometrów i jak to autka płatają figle nie daj coś by się komuś stało i co w tedy
Danio ma racje ja np autka bylem pewny jak wracalismy z olawy a tu ni z gruszki ni z pietruszki ladowanie siadło i daleko nie ujechalem

Spokojnie, zawsze mógłbym załatwic służbowe Toyoty - te auta nie mają fochów :P:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd będzie wyjazd i macie już 100% termin i koszt autobusu w obie strony

Termin jest, kosztu przejazdu na 100% nikt Ci nie poda bo jest uzależniony od ilości osób które pojadą (5600 zł/ilośc osób=koszt). Czyli im więcej tym taniej :mrgreen:Wjazd do muzeum 7 ojro plus jakaś kasa na jedzonko i napoje. Choc zawsze można zabrac z domu termos i konserwy ;)

Co do trasy. Pytanie czy Dziki z Madzią oraz Saqui i Mendrosa są w stanie dotrzec na Bielany (np. Orlen przy A4) czy wbijamy po nich do Wrocka? Ekipa Lubin/Polkowice - dacie radę dojechac do Legnicy na CPN przy autostradzie? Tazunio, Przemo, Pawelo, Kuziem? Trzeba ustalic trasę tak by każdemu pasowało. Możemy teoretycznie wyruszyc z Brzegu, przez Oławę, Wrocław, następnie na Środę Śląską, Prochowice, Lubin, Legnica i strzała A4 ale to trochę dłużej potrwa ;) Mnie się generalnie nie spieszy jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest organizowane przez Maxbimmera? Jest jakies kierownictwo?

Zarząd Klubu znajdziesz w regulaminie. Zasada jest taka, że zloty organizują wyłącznie KLUBOWICZE. Staszek nim nie jest więc traktujemy to jako inicjatywę prywatną. Autobus prawdopodobnie będzie startował z Brzegu. Nie wiem czy opłaca Ci się jechac z Polkowic do Brzegu by zając dobre miejsca, pomieścimy się :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...