Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

1. Wrzucanie filmików NAWET Z ZAKRYTMI TABLICAMI jest przestępstwem. Nie wolno tego robić pod groźbą kary. Jeśli osoba na filmiku wytoczy przeciwko Tobie powództwo to nie masz za bardzo możliwości obrony. Naruszyłeś jego dobra osobiste i tyle.

2. Inną sprawą jest to, że filmik taki możesz bez problemu zanieść lub anonimowo wysłać na policję i wtedy oni również anonimowo (tzn. bez podawania Twoich danych) ukarzą daną osobę mandatem karnym.

Polecam tą drugą opcję. Nie pieprzyć się. Gdybym miał kamerkę to każdego "Froga" zagrażającego innym bym w ten sposób załatwiał. Podobnie "szeryfów" utrudniających jazdę na suwak.

Więc polecam zgłaszać. Tylko w ten sposób niektórzy nauczą się jeździć jak ludzie. Publikować na YT nie bardzo. Chyba że jako prywatny i wysyłać link na policję :P :P

tą druga opcję właśnie miałem na myśli ;) upublicznianie->wysłanie na policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przez przypadek znalazłem ... jak to gość nie dbał o swoje m5 na alledrogo i pokazał 1 filmik " jak brzmi bunia"

A ja znalazłem 2 filmik -> nawet widać tam Naszego klubowego kolege ( na trawniku, oparty o coś przy rondzie). Miejsce Magnolia... a co do wyczynów sprzedającego szanowane i wychuchane m5 hmmmm sami oceńcie

https://www.youtube.com/watch?v=8aLFVR0B7oM

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5 musi latać bokiem czy to coś złego , przecież nie kupuje się tego tylko do szybkiej jazdy.

wiesz każdy ma troszkę za uszami, ale "pokazywanie mocy" i swych młodocianych (bo kierowca młodo wygląda) umiejętności mogło by odbyć się gdzieś indziej. Na pewno publiczny parking marketu ( jeszcze w dzień) do nich nie należy.

Poza tym na Magnolii robimy spoty MB i po co mają Nas kojarzyć z gościem upalającym kapcie ?

sry za OT. Koniec tematu

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...