Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że jestem na etapie sprzedaży swoich aktualnych felg :crying: trzeba się rozejrzeć nad czymś innym. Mam kilka pomysłów na wzór felg ale nie znam modeli. :bag:

Nie szczególnie rozglądam się nad ori BMW, z racji że nie chcę mieć oklepanego wzoru felg. <bmw_1>

Felgi jakie mnie interesują to jak już kiedyś napisałem 17 cali. Mile widziany rant, lecz nie jest to warunek konieczny. Nowymi felgami chcę osiągnąć agresywny sportowy wygląd.

Kilka moich propozycji lecz przydałaby się nazwa.

Aaa bo zapomniałem cena samych felg max 3000zł (z oponami wiadomo więcej )

mój faworyt ( najbardziej mi zależy na takiej feldze)

95131364.jpg

blisko za liderem ( Breyton magic sport, niestety nie mój przedział cenowy)

gallery24180489500x500.jpg

26777978.jpg

takie jak te po lewej, wtedy środek by poszedł w delikatny grafit :lol:

obmw12yu1.jpg

C14620016_3.jpg

kilka z gamy bmw

1930490699

ORYGINAL BMW E46 17 CALI RATY (2046219365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

te wydają mi się troszkę za łagodne.

Podpowiadajcie nazwy felg do tych co zamieściłem ( coś podobnego też) oczywiście jestem otwarty na inne propozycje 17"

Pozdrawiam Krzysinio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oooo, widze ze wysoko mierzysz... te BBSy byly ciekawe... jesli chcesz miec parapet to pamietaj ze et nie moze byc mniejsze niz 30... tzn moze byc (bo ja jezdzilem z et 15 ale opony tarly o nadkole)... powodzenia- jak trafie na jakis ciekawy link to ci podrzuce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co pokazałeś są super, ale fakt jest taki że na tych zdjęciach to praktycznie każde są większe niż 17" dlatego wyglądają bardziej agresywnie i rasowo. Wiadomo 17" też może łądnie wyglądać, ale wtedy potrzebna będzie gleba :)

A co powiesz na te ?

http://www.maxbimmer.pl/f27/sprzedam-bbs-rc-090-17-x8j-po-renowacji-jak-nowe-16661/

Jedynie te et trochę niskie, ale fela ładna, a więc może w tym kierunku, ale z et w granicach 35...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cena dupę zrywa :P :p:p:p

cena też wg. mnie nie jest jakaś mega straszna:

same opony to przynajmniej z 2-2.5 tysia ,

jak się dobrze potargujesz to za 5,5 koła ten zestaw wyrwiesz,więc felgi masz za ok.3 tys ,więc to taka dość normalna cena za duże fele w b. dobrym stanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba tych nie widziałeś :drool::drool::drool:

KOŁA LETNIE ALU WZ-359 BMW 3 E90 M3 BMW 1 B19L359 (1989261288) - motoAllegro

Tu się zgodzę z Forestem - jak dla mnie robią większe wrażenie niż styling 269, ale Twoje też robią robotę :)

cena też wg. mnie nie jest jakaś mega straszna:

same opony to przynajmniej z 2-2.5 tysia ,

jak się dobrze potargujesz to za 5,5 koła ten zestaw wyrwiesz,więc felgi masz za ok.3 tys ,więc to taka dość normalna cena za duże fele w b. dobrym stanie:wink:

duże koła duży koszt - choć tu cena dość w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro to Krzysinio sprzedaje te fele co pokazales :D
Jaro, Staszek... jesteście moimi personalnymi bohaterami :D :D :D lolol
x2 dla mnie tez :):), proponujecie mu kola ' ktorych chce sie pozbyc

...a co nie może się *****ać z rana człowiekowi... :dance: a tak przy okazji to nie kumam, kolega ma 17" i szuka 17" pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro sprzedaj bo nie pasuje mi ET w RC. Tył by był jeszcze OK, ale z przodu za dużo wystaje :drool: Wiadomo można by było coś pokombinować, ale chcę jak najmniej ingerować w tego typu rzeczy jak negatyw, czy wypychanie. Gdyby nie Et to nawet bym nie pomyślał o ich sprzedaży ( wyglądały na buni ZAAA***IŚCIE). Tak jak to kiedyś wspomniałem tu gdzie mieszkam są naprawdę drogi bardzo ch**owe. Dlatego szukam właśnie 17". Wiadomo korcą mnie większe ale rozsądek bierze górę. Na same opony dużo większy wydatek + zawieszenie dostaje bardziej po dupie. A za przeproszeniem nie chcę robić lipy, kupić felgi za duże pieniądze i zakładać jakiejś chińszczyzny na nie (wada po:lol: ojcu). Nawet z rabatami jakie prawdopodonie sobie załatwię wyszło by mnie to dużo. Stąd właśnie 17" Ale to nie temat nad rozważaniami na temat kosztów większych felg. Jeśli nie znalazł bym interesujących 17" to MOŻE bym się skusił na 18 ale to w ostateczności.

Felgi które zarzuciliście są za***iste niestety nie ten rozmiar lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak dla mnie to drugie zdjęcie od dołu... bardzo ładny wzór... :):drunk:

1/ Barracuda Voltec T6 troszkę sporo zakładając że chcę 8J

7,0x17'' - 875 zł,

8,0x17'' - 920 zł,

2/ Breyton magic sport ( przydałaby się jakaś replika, ewentualnie coś bardzo podobnego gdyż cena urywa dupę razem z jajami)

3/ felgi z gamy DPE

4/ prawdopodobnie Barracuda Voltec T6 w innym wydaniu

5/ SSR GT3, jeżeli są oryginalne (nie do kupienia w Polsce, temat trudny w UE). są też repliki - AZA Z1 ale nie mogę znaleść

6/ BBS RX ewentualnie styling 29

7/ nazwa nie potrzebna jest link do aukcji :lol:

może ktoś coś jeszcze zaproponuje w 17" calach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jako że przekonałem się do 18" postanowiłem odświeżyć temat :dance:

Jeśli możecie to chciałbym abyście zaproponowali jakieś konkretne modele, najlepiej z aukcjami.

Wolę używany oryginał, niż nowego chinola.

Chciałem te ale podobno są za wąskie do mnie 7,5Jx18 (4 szt)

2089699217

2089699217_5

Macie może jakieś propozycje, bo mi już bania się ryje od tych felg lolol

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...