Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry że post pod postem ale co myślicie o takich?? et 35 8J*18

1/

2101280132_2

2/ 8Jx18 et35

2168900646

3/ 8Jx18 et35

9Jx18 et 35

2124307996_2

4/

2103504083

Najbardziej jestem za 1. inne malowanie niż to zawsze bywa

ewentualnie ciemny rotor i polerowany rant ale nie widzę teraz takich i trochę standardowo

Nie mogłem znaleźć na samochodzie wszystkich więc tak zrobiłem

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest cały czas myślę o felgach od Vermiliona, z tego co doświadczyłem jest osobą otwartą, rzeczową i bezinteresowną. A takie cechy sobie bardzo cenię w ludziach, a zarazem słyszałem jak narazie same dobre opinie. Bardzo podobają mi się felgi virtus onyx blacki, dyvinus black mica. Niestety w tym malowaniu są trochę przy drogie 990 zł/szt. Żeby były po 800zł/szt to pewnie bym się grubo zastanowił. W moim przedziale cenowym z tych co jeszcze są fajne to radiavi graphite gray, ale nie robi na mnie takiego wrażenia jak poprzednie.

Kuziem twoja opinie jest czymś poparta?? Bo to dość poważne, przy stanie naszych dróg. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ja dobrze slyszalem, ASA to podrobka BBSa, a wiadomo jak to jest z podrobkami...

ASA podpisało umowę z BBS z tego wynika, że nie są to podróbki. :lol:

In 1990, ASA started its quality alloy wheel business under technical cooperation agreement with BBS Germany, a world-renowned quality manufacturer. Thanks to this agreement ASA was able to get the most modernized facility suggested by BBS Germany."

Propozycja Forest'a z felgami FK zainteresowała mnie :mrgreen: Wejdą do e46?? Jeśli dobrze wyliczył kalkulator ET to będą tyko 2mm bardziej schowane z tyłu niż BBS RC 090 ( jeśli tak to będzie pewnie trzeć, wtedy odpadają :() O co chodzi z tym i jaka jest przyczyna?? "Na kołach są opony goodyear f1 , na przednich w stanie dobrym 225/40 a na tylnych do zmiany niestety bo jedna jest od środka wciągnięta 255/35" mowa o aukcji FK zapodanej przez Forest'a

Staszek żeby to były 18, to kto wie :lol: Felaśka bardzo zacna i kolorek <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polskich dziurach nie wsadzę na auto cieńszych opon jak 50 ogólnie na lato mam 60 nie chce tracić na komforcie a wiem,że dużo się traci...

Nigdy nie miałem większego profilu niż 45 - na 17" i 18", na feldze 19" miałem 35 i normalnie jeździłem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysinio i jak z tymi FK? To Ty dzwoniłes wczoraj do typa i prosiłeś o dokładniejsze foty? :P Sam się nad nimi zastanawiam do swojej E46 więc gdybyś sie rozmyślił daj znać.

Jeśli jesteś nimi zainteresowany to nie ma problemu, ja narazie jeszcze poczekam bo w okolicy ma być spora dostawa felg do BMW :mrgreen:.

To nie ja wczoraj dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...