Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i pierwszy spot zaliczony. Do tego zabawa na gokartach 1sza Klasa!!

Wielkie dzięki Mordulec za organizację!!

Myslę że trzeba by to powtórzyć :)

Ewa też jest mega zadowolona. Fakt ze kolor niebieski zapamieta na długo ale jak na 1szy raz i tak było elegancko :D

Jeszcze raz dzieki za fajoskie popoludnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za fajne spotkanie :D mimo ze nie jezdzilem na gokartach (przynajmniej oficjanie bo w klasyfikacji grupy poprzedzajacej bylem :D) i musialem sie wczesniej zmyc to i tak bylo git :D fajnie bylo was zobaczyc i pogadac :D no i pozna powiedziec ze pierwszy spot zaliczony :D do zobaczenia nastepnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było się spotkać , faktyko pierwszy spocik w 2012 roku :drunk:

Co prawda dzisiaj miałem awarię , ale śmiganie po torze było konkretne i mimo 10 gokartów na torze szacun dla szoferów bo właściwie poza kilkoma "otarciami lakieru" poważniejszej kolizji nie było co świadczy o niezłych umiejętnościach śmigania w takim tłumie :dance:

Jeśli chodzi o casting do zawodów to potraktujmy to jako luźną jazdę i mały trening bo faktycznie gadałem z Bastarsem i trochę lipa była z numerami gokartów a wpisami na listę więc wyniki nie muszą zgrywać się z tym co faktycznie chłopaki wykręcili :)

Oczywiście brawa dla Ewy która jako jedyna dziewczyna leciała z całą ekipą i całkiem fajnie radziła sobie na torze :drunk:

Co do kolejnej zabawy na torze to chyba zrobimy trochę inaczej rezerwację , tzn 2 razy 10 minut ale z przerwą 30 minut , temat jeszcze do obgadania :)

th_DSCN0305.jpg

th_DSCN0306.jpg

th_DSCN0307.jpg

th_DSCN0308.jpg

th_DSCN0309.jpg

th_DSCN0310.jpg

th_DSCN0376.jpg

th_DSCN0304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Kierownik coś mało fotek?? słabo chyba wyszły????

Szczerze to trochę się rozgadałem i mało fotek zrobiłem , mam jeszcze trochę materiału to jakiś filmik poskładam :)

A co do jakości fotek to rzeczywiście trochę lipa tam jest z oświetleniem i bez dobrej lampy foty kiepsko wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o casting do zawodów to potraktujmy to jako luźną jazdę i mały trening bo faktycznie gadałem z Bastarsem i trochę lipa była z numerami gokartów a wpisami na listę więc wyniki nie muszą zgrywać się z tym co faktycznie chłopaki wykręcili

no właśnie tego nie dopowiedziała obsługa ja np miałem wskoczyć do czwórki a śmigałem dziesiątką już oni powinni podpowiedzieć jeśli (ciu zawodników to gok nr 10 powinien nie wyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...