Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

więc tak:) widziałem te autko kilka razy na mieście gość widać że normalny i szanował autko bo zawsze śmigało czyściutkie :) musiał bym zadzwonić i podskoczyć aby oblukać co i jak to Ci w tedy przekazał grubsze informację chyba że już nie aktualne :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuscilem na razie temat bo z braku czasu moze na weekend podskocze

woz do kolekcji btakuje mi jeszcze e36, e21 itd. a tego moja Pani nie zniesie lolol

Kevin, w wolnej chwili moglbys sprawdzic VIN ?

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuscilem na razie temat bo z braku czasu moze na weekend podskocze

woz do kolekcji btakuje mi jeszcze e36, e21 itd. a tego moja Pani nie zniesie lolol

Kevin, w wolnej chwili moglbys sprawdzic VIN ?

Same 3er widze, skus sie na jakas porzadna 5er V8. Raz wsiadziesz to sprzedasz swoje trojeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same 3er widze, skus sie na jakas porzadna 5er V8. Raz wsiadziesz to sprzedasz swoje trojeczki :)

zobaczym jak to bedzie cz cenami paliw po protestach... licze na 1,50zl za litr E98 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś myłem sobie autko na myjni i akurat podjechał gościu tą trójką i tak- autko wygląda z zewnątrz na nie bite by najmiej nie widać żadnych różnic pomiędzy elementami ani jakiś szpar dziwnych właściciel zapewnił że nie bita szkoda że nie miałem miernika do lakieru to bym wiedział od razu jaka jest prawda zero jakich kol wiek rys czy wgnieceń jedynie na

masce są odpryski od kamyczków i pod grillem pojawił się rudy :) to mnie zdziwiło no i środeczek jak dla mnie miodzio od razu chciałem mu za***ać podsufitówke i fotele:-P:-P:-P:-P :) szkoda że kiera nie ma multi opcji welur na siedzeniach był w ładnym stanie, historia tego autka była taka że było sprowadzone z skąd to zapomniałem hehe :lol: ma ponoć przejechane 128 tyś. nie wiem czy to rzeczywisty przebieg trzeba było by sprawdzić gość zapewnia że nie było bite ani malowane niedawno wymieniał pasek i jakąś rolkę ponieważ autko przekroczyło 120tyś hymmm co jeszcze aaa rzuciłem oczkiem jeszcze pod maskę wszystkie spawy zróbki wyglądają na ori nie ma jakieś rzeźby.

To tyle co mogę Ci powiedzieć o aucie jeśli chcesz coś więcej wiedzieć napisz, ja wtedy zadzwonię do gościa umówię się z nim i zrobię jazdę testową, zaglądnę w książkę jeśli posiada i ktoś na forum niech Ci sprawdzi historię serwisową. To tyle z mojej strony:-P

A i jeszcze jedno cena jest troszkę duża :-P fajnie bo ma m- pakiet czarny sufit kubły w welurze ale brak mulit na kierownicy brak 4 szyb w elektryce brak navi bo za tą cenę można dobrze wypasioną znaleźć.

Edytowane przez DANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odpuszczone...

historia servisowa pokazala ze nie warto...

a co do 5er, to Kevin moze zaswiadczyc, siedzialem i ogladalem e39 moze z 2minuty, nie moja bajka

co innego e34 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...