Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde wy to macie fajnie taki zlot mnie omija :( Niestety muszę być w pracy a pracy nie da rady zmienić:confused:

Doskonale wiem jak się czujesz, gdyż tak samo czułam się jak jechaliście do muzeum BMW, a ja nie mogłam jechać :evil:

Tylko, że to nie praca była przeszkodą :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Napewno chcemy ich wpuścic na zlot ???

Niech wjeżdżają ..... przecież z wyścigami jak z wyborami cytując Stalina .... nie ważne kto jaki czas zdobył , ważne kto wyczytuje zwycięzców lolol

Z czasówką to pewnie polegniemy , ale .... dres do czegoś zobowiązuje , maxi bimbery chociaż oponami daleko rzucajcie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wesoła nowina mnie nawiedziła, nie muszę jechać na impreze integracyjną i prawdopodobnie wpadnę integrować się z Maxbimmerami :) Jeszcze z moją młodą zobaczymy czy uda się nam załatwić lawete na Balbinę , ale od bidy wpadniemy Skodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
no z tego ci wiem to się ludzie regularnie szykują przed każdą eliminacją , jak dobrze pójdzie to pojadę na nowych r888 więc będzie dobrze :D

Sie wie że będzie dobrze ... ja tam też się zbroję , zaczynam od Carbonowych elementów :drunk:

Wegiel-drzewny-41760-big.jpg

potem do Carbonu kilka gadżetów tuningowych ale takich .... ze smaczkiem :

2009062810_kielbasa_podwawelska.jpg

c1691631476.jpg

DSCN0224_s400.JPG

bmw_beer:drunk::gril::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
dzisiaj wesoła nowina mnie nawiedziła, nie muszę jechać na impreze integracyjną i prawdopodobnie wpadnę integrować się z Maxbimmerami :) Jeszcze z moją młodą zobaczymy czy uda się nam załatwić lawete na Balbinę , ale od bidy wpadniemy Skodą :D

Napiszę to jeszcze raz do Ciebie Pop jak i do każdego kto jeszcze planuje sobie przyjazd na zlot nie będąc na liście :)

Tak jak kilkakrotnie to już pisaliśmy :

- LISTY zostały definitywnie pozamykane

- każda osoba na zlocie będzie miała swój identyfikator

- nie będzie możliwości wjechania dla osób których nie ma na liście

- jak również nie będzie możliwości wejścia na piechotkę na zlota jako widz

- po imprezie WLTA która kończy się o 13:30 wszyscy uczestnicy i kibice opuszczają teren zostaje jedynie Mikołaj który prowadzi pomiary

- jak już tor będzie pusty zaczynamy wpuszczać osoby z naszej listy

- gdy wjedzie ostatnie auto bramy zostają zamknięte i rozpoczynamy imprezę

Jeśli ktoś absolutnie nie wierzy w to co tutaj napisałem a na drugie ma Niewierny Tomasz to zapraszam może przyjechać i sam się upewnić , że impreza jest zamknięta i nie ma wjazdu :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to jeszcze raz do Ciebie Pop jak i do każdego kto jeszcze planuje sobie przyjazd na zlot nie będąc na liście :)

Tak jak kilkakrotnie to już pisaliśmy :

- LISTY zostały definitywnie pozamykane

- każda osoba na zlocie będzie miała swój identyfikator

- nie będzie możliwości wjechania dla osób których nie ma na liście

- jak również nie będzie możliwości wejścia na piechotkę na zlota jako widz

- po imprezie WLTA która kończy się o 13:30 wszyscy uczestnicy i kibice opuszczają teren zostaje jedynie Mikołaj który prowadzi pomiary

- jak już tor będzie pusty zaczynamy wpuszczać osoby z naszej listy

- gdy wjedzie ostatnie auto bramy zostają zamknięte i rozpoczynamy imprezę

Jeśli ktoś absolutnie nie wierzy w to co tutaj napisałem a na drugie ma Niewierny Tomasz to zapraszam może przyjechać i sam się upewnić , że impreza jest zamknięta i nie ma wjazdu :)

WLTA mnie interesuje Mordulec, myślałem że impreza jest łączona. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...