Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
WLTA mnie interesuje Mordulec, myślałem że impreza jest łączona. Pozdro

Z WLTA my nie mamy nic wspólnego , nasza impreza zaczyna się o 13:30 po zakończeniu ścigania podczas WLTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znajdzie sie miejsce na sciganki i jesli bedzie czas (bo nie wiadomo jak to wszystko wyjdzie organizacyjnie), to chetnie bym sie dopisal, zreszta na miejscu sie okaze. Chcialbym zeby ta skrzynia automatyczna pokazala mi co potarfi, i udowodnila, ze na trybie sportowym po torze, po raz drugi nie wypluje mi wnetrze. Eeee chlopaki, pokazmyz SRTW ich miejsce...

...zamierzam pokazac ze niepelne 2 tony tez potrafi zwijac asfalt... :twisted:

Kosa, i jak z ta obudowa od filtra do losowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wjeżdżają ..... przecież z wyścigami jak z wyborami cytując Stalina .... nie ważne kto jaki czas zdobył , ważne kto wyczytuje zwycięzców lolol

Z czasówką to pewnie polegniemy , ale .... dres do czegoś zobowiązuje , maxi bimbery chociaż oponami daleko rzucajcie :drunk:

Jezeli Koledzy pozwola, to chetnie w wyscigu na imprezie bede reprezentowal maxi bimbera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
wypas

ile za taxi :twisted:

Tak jak Kosa napisał , ustalamy to jeszcze ale raczej będą to symboliczne pieniądze , jak na taką atrakcję :)

Jutro powinniśmy uzupełnić info dotyczące Drift-Taxi w każdym razie szykuje się konkretna imprezka z konkretnymi atrakcjami :grill::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie...

...czas wypucować auta, odwiedzić siłownię i przywrócić energię mięsniom...uzupełnić powietrze w oponach i poćwiczyć szybszą jazdę...powtórzyć swoją wiedzę z zakresu marki BMW...

Nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkursów już czekają...

dscn4574a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa Lubin - Polkowice - Głogów i okolice ??? proponuję wyjazd grupą spotkanie na stacji paliw w Lubinie tam gdzie zawsze przelot do Legnicy spotkanie na stacji tam gdzie zawsze :) A4 i jazda na wrocław ktoś chętny czy jedziemy indywidualnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...