Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko odnośnie poziomowania świateł w e46 lift ..po odpaleniu świateł nie słychać ani nie widać, żeby światła się regulowały. Ostatnio też świecą dośc nisko. Z tego co wiem to mógł paść któryś z czujników poziomowania..w Inpie nie pokazuje żadnego błędu związanego z tymi czujnikami. Czy możliwe jest, aby padł mechanizm regulowania świateł? Albo któryś z czujników się zepsuł i nie pokazuje go w Inpie?

Jak sprawdzić, który czujnik padł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak je sprawdzić. Poruszaj kablami dochodzącymi do lamp, sprawdź bezpieczniki, bo w sumie dziwne by było jakby padły oba na raz. A czujniki od poziomowania to też chyba 2 od razu by nie padły. Zacznij od bezpieczników i poczekaj na ocieplenie, może to tylko jakiś psikus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, mógłby ktoś napisać co w końcu było nie tak z tym poziomowaniem mam podobny problem tylko że u mnie prawa lampa normalnie się wypoziomuje a lewa nawet się nie poruszy. Wszystko działało bez problemu. Ostatnio montowałem ringi w lampach ale po ich demontażu lampa dalej się nie poziomuje więc to chyba nie ma nic wspólnego z ringami. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś napisać co w końcu było nie tak z tym poziomowaniem mam podobny problem tylko że u mnie prawa lampa normalnie się wypoziomuje a lewa nawet się nie poruszy. Wszystko działało bez problemu. Ostatnio montowałem ringi w lampach ale po ich demontażu lampa dalej się nie poziomuje więc to chyba nie ma nic wspólnego z ringami. Proszę o pomoc

...jak Ci się nic nie rusza, to możliwe że padł silniczek w lampie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jak na razie rozwiązany po odpinałem wszystkie kable i podłączyłem na nowo i jak na razie działa bez zarzutu zauważyłem że własnie z tej strony gdzie nie działało to poziomowanie jest jedna wtyczka uszkodzona tzn ten zatrzask i może się wysuwać ta wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...