Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, spokojnie - napalony na autko nie jestem, szukam juz dluugo ...

Po prostu chyba zdalem sobie sprawe z kosztow utrzymania (nie chodzi o koszty paliwa) duzego silnika..

To sa ceny czesci, trudniejszy dostep do czescie do V8 itp (przynajmniej tak mi sie wydaje z tego co wyczytalem)..

Ustalilem sobie pewien pułap, max 12 tysiecy...i nie wyskocze niestety z teog bo by mnie kobieta zabiła.

Wiec moge czekac i szukac v8 za 10 tysiecy, wtedy powiedzmy te 2 mam na jakies ruchy.

Po prostu czasem lepiej jest kupic 2.5 ladne, nawet w automacie i miec te 4 kola odlozone na ewentualne wydatki, tymbardziej jak dla mnie priorytetem jest bryla zewnetrzna e34 raczej...:)

Dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chyba zdalem sobie sprawe z kosztow utrzymania (nie chodzi o koszty paliwa) duzego silnika..

To sa ceny czesci, trudniejszy dostep do czescie do V8 itp (przynajmniej tak mi sie wydaje z tego co wyczytalem)..

Masz rację "wydaje Ci się" , nie zauważyłem trudniejszego dostępu do części czy też innych "większych" cen a te dwie świece więcej zawsze jakoś przeboleję bo w sumie się wyrównują przez filtry tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50b25 w automacie d..y nie urywa, choć po przesiadce z M40b16 w E30 to szał był na początku 8) zawalidrogą nie jest, a ja z drugiej strony nie muszę latać z dwiema pakami na budziku po trasie. wystarczy żeby spokojnie wyprzedzać i czasem przycisnąć. co do samego automatu to wygodny jest do jazdy po mieście, choć na jazdę zimą wolałbym manual ze względu na lepsze hamowanie biegami i większą frajdę z redukcji przy wyprzedzaniu.piątkami z M60 pod maską nie jeździłem więc nie mam porównania. co do spalania..poniżej 9 litrów na trasie nie udało mi się jeszcze zejść. przy mocniejszym deptaniu to i 11 pokazywało na kompie, choć nie wiem ile realnie wciąga.

tak jak Lucius pisze - zależy czego oczekujesz od Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ci ASO da w e34? Najlepiej jakiegos kumatego mechanika i do tego dorwc sie do jakiegos elektronika z kompem, by podjechal za stwoke. Podlaczy, wjedziesz na kanal i mechanik zerknie obiektywnie. Napewno cos na miejscu znajdziesz, i wydasz dwa razy mniej. A nawet jesli nie ma kompa zeby podlaczyc, jesli dobrze i rowno chodzi, nie telepie nim, nie zmierdzi paliwem to powinno byc ok. Oprocz przegladu od spodu niech sprawdzi cisnienie w cylindrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...