Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam okazje kupic e38 750 z gazem za dobre pieniadze(auto jest zadbane a na gazie jezdzi z 2-3lata z tego co sie orientuje) i mam pytanie czy lepiej kupic e38 750 czy szukac e38 740 z gazem,jak te silniki znosza gaz? jakie jest spalanie i czy jest duza roznica w spalaniu? i tak samo czesci czy jest duza roznica miedzy v8 a v12???? jakie jest wasze zdanie ? co byscie wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v12 niby tylko dla entuzjastow, ale jaki dzwiek :D z gazem zalezy jaka instalka, jak porzadna to bedzie smigac.. mi sie ogolnei v12 kojarzy z dwoma sklejonymi R6 - nie wiem dlaczego :D nie ma co sie oszukiwac, w porownaniu do V8 z tamtych lat to starsza konstrukcja. Koszta? Wiecej swiec, dwie pompy paliwa dwie przeplywki ( nie wiem jak V8 ale chyba jedna jest ) :D ale swiece kosztuja 10zl wiec, az takiej roznicy nei ma :) jak na ten wiek bralbym 4.4. Nowsze 7 to juz bym szukal v12 :)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz wybor padł bede szukał e38 4.4 ewentulanie 3.5 :) własnie tak jak napisałes ChriS. ten dzwiek to jest malina :) jak odpalił tą 5 litrową to jak jakies Porsche chodzila bumka :) cos pieknego heh a spalanie v8 na gazie wokól komina jak bym sie krecił(mieszkam poza miastem)automatem to w 16-17 litrach bym sie zmiescil? czy wiecej pala v8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5 nie bierz bo nie ma sensu, to takie okrojone V8 jak ktos nie chce miec 4.4 - ale po co? To juz nie wiem.. Bedzie palic tyle co 4.4, ale osiagi juz gorsze. Ten silnik jest jakis taki nijaki :P szukaj 4.4 :) ewentualnie gaz i bedziesz jezdzil za tyle samo kasy co 1.9tdi :D

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by człowiek miał patrzeć ze coś się popsuje albo ile pali to by rowerem jeździł.

Fakt zarobki to mamy z ruskich a ceny z monaco.

ale co po tym jak zabawa to zabawa musi być .

do zabawy to bym kupił 4.4 na ręcznej skrzyni dla komfortu 5.4l a dla ekonomii 3.0d:party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...