Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc byłem dziś w Skarbimierzu i ze spotami tam to już raczej będzie lipa , a mianowicie z płyty lotniska zrobił ktoś sobie magazyny , ponoć kukurydzy , wszystko poprzykrywane , wokół postawiony płot , brama zamknięta , w budzie siedzi ochrona :|

dscf1562.jpg

dscf1561u.jpg

dscf1560s.jpg

dscf1563p.jpg

dscf1572e.jpg

Na starym miejscu już od jakiegoś czasu jest stacja benzynowa a dalej magazyny Biedronki

dscf1573n.jpg

jest w sumie miejsce na grilla i około 100 aut przy drodze dojazdowej do lotniska i jest też kawałek drogi bocznej jak ktoś by się chciał sprawdzić na kresce , ale ten kawałek to tylko 350m:!:

dscf1571p.jpg

dscf1569q.jpg

dscf1568r.jpg

dscf1567.jpg

dscf1566t.jpg

dscf1565o.jpg

dscf1564f.jpg

Tak więc miejsce spotkania niech wybiorą wszyscy i myślę że 1-go kwietnia będzie extra pogoda , a Krzywa ,czy Skarbimierz ... dla mnie bez różnicy :gril::drunk:

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam w jelczu można zrobić spocik pod wieżowcem jakieś pokazy potem można przenieść się nad staw.

W razie czego można dowiedzieć się są pokomunistyczne domki kempingowe.[ATTACH=CONFIG]19097[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19095[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19097[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19098[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19099[/ATTACH]A pod wieżowcem jest trochę placu już było kilka zlotów jak nie klub fiata125 to vw. a jak nie pokazy driftu były poza tym stount motocyklowy.

co chwila się coś dzieje

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

A orientujecie się jak wygląda sytuacja prawna na tym placu w jelczu ?? chodzi mi o to czy ktoś się może dowalić do tego że tam rozkładamy manele i ewentualnie policja może się przyczepić.

Pamiętam że tam były treningi driftu chyba nawet Kozioł latał tą E30tką z budą M3 , ale jestem ciekawy jak to się ma bo raczej do takiego czegoś to trzeba zgłosić to komuś itd itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Opcja w Laskowicach byla by fajna :) Ja tam z kumplami czesto podjerzdzam, tak kontrolnie na fajeczke, zostawic troche gumy na asfalcie i do domu...

na upartego mozna by sie nawet poscigac na Jelczostradzie :) Dwa pasy w jedna strone, mozna sie pobawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslec ze "Ty" jedziesz rozpedzony a nagle ktos Ci wyjezdza zza zakretu... Pomysł według mnie bardzo głupi.

tam niema zakretow, to prosta jest:D pozatym droga z pierwszenstwem. Jak dlamnie marudzicie, kazdy wybrzydza ale pomyslow to nikt niepoda...

miejscowa jest fajna, ma swoje ubytki tu i tam, skarbimierz to to niejest, ale takiego miejsca w okolicy raczej sie nieznajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, poza torem sie nigdy nie scigaliscie ? :P
Jak dlamnie marudzicie

Stary jak dla mnie możesz się ścigać w samym środku Jelcza, od ronda do Orlenu albo ćwiczyć zjazdy i dachowania z wiaduktu... Zresztą chyba ostatnio jeden taki pajac w******lił się w przystanek autobusowy...Jeśli masz tylko takie pomysły to może proponuj je na innym forum...

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...